Gwiazdy

Britney Spears wzięła ślub. Na weselu interweniowała policja

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl, Jastrząbpost.pl, Instagram
Co nowego w show-biznesie?
Britney Spears
Britney Spears wyszła za mąż Britney Spears Źródło: KMazur / Contributor/Getty Image

Britney Spears już na początku marca nazywała Sama Asghari swoim mężem. Oficjalnie jednak dopiero teraz para stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się na terenie prywatnej posesji piosenkarki. Nie obyło się jednak bez nieprzyjemnego incydentu. Do domu wokalistki wtargnął jej pierwszy mąż Jason Alexander. Mężczyzna wykrzykiwał, że jest jedynym partnerem gwiazdy. Na miejsce przyjechała policja.

Britney Spears wzięła ślub. Na wesele wtargnął jej były mąż Jason Alexander

9 czerwca Britney Spears i o 12 lat od niej młodszy Sam Asghari wzięli upragniony ślub. Na ceremonii, która odbywała się w pięknie zaaranżowanym namiocie postawionym na prywatnej posesji piosenkarki w Los Angeles, pojawiło się duże grono gwiazd, między innymi: Selena Gomez, Paris Hilton, Drew Barrymore czy królowa popu Madonna.

Na liście gości zabrakło członków rodziny, z którymi wokalistka nie utrzymuje dobrych stosunków po wygranej batalii sądowej o zniesienie kurateli ojca. Zaproszony również nie był pierwszy mąż Britney, z którym celebrytka wzięła rozwód po 55 godzinach od złożenia małżeńskiej przysięgi.

Jason Alexander mimo tego postanowił przybyć na wesele eksżony. Ominął ochroniarzy pilnujących posesji i wtargnął do domu Britney kilka chwil przed rozpoczęciem ceremonii. Wykrzykiwał, że jest jedynym mężem piosenkarki i że ma zamiar przerwać jej ślub z Samem Asghari. Całe zajście relacjonował na Instagramie, prowadząc w sieci tzw. spotkanie na żywo.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Po kilku chwilach na miejsce przybyli wezwani przez przyszłych nowożeńców policjanci. Funkcjonariusze Departamentu Szeryfa Hrabstwa Ventur pojmali Jasona Alexandra i zatrzymali go pod zarzutem włamania, a dokładniej bezprawnego wtargnięcia na teren prywatny oraz wandalizmu.

Ślub Britney Spears. Fotografem gwiazdy na ceremonii był Polak

Przykry incydent z pierwszym mężem Britney Spears w roli głównej nie przyćmił odbioru całej uroczystości. Wokalistka zaprezentowała się w pięknej kreacji. Stanęła przed ołtarzem w gładkiej sukni z długim trenem i ciągnącym się na kilka metrów welonem projektu obecnej na weselu Donatelli Versace.

Miejsce ceremonii zostało udekorowane kryształowymi żyrandolami oraz żywymi kwiatami, a najważniejsze momenty ze ślubu uchwycił w obiektywie pochodzący z Polski fotograf Kevin Ostajewski.

- Dziękuję za umożliwienie mi sfotografowania waszego pięknego ślubu. Życzę dużo miłości i szczęścia - napisał na Instagramie, publikując pierwsze kadry z uroczystości.

Polak pod jednym ze swoich materiałów, które udostępnił na YouTubie, wyznał, że współpracuje ze światowymi, największymi gwiazdami, mimo że nie spodziewał się, że tak potoczą się losy jego kariery. - Przyjazd z Polski do Los Angeles, mając jedynie 500 dol. na koncie, aby teraz filmować najlepszych z najlepszych, to jest nierealne - pisał niegdyś pod autorskim nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl, Jastrząbpost.pl, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: KMazur / Contributor/Getty Image

Pozostałe wiadomości