Gwiazdy

Britney Spears w odważnej sesji. "Jest rozebrana do rosołu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Karolina
Kalatzi,
Patrycja
Sibilska
Co nowego w świecie gwiazd
Co nowego w świecie gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Britney Spears jakiś czas temu podzieliła się ze swoim fanami radosną nowiną - wokalistka spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, ale tego nikt się nie spodziewał. Britney opublikowała na Instagramie bardzo odważne zdjęcia. O niepokoju fanów i specjalistów show-biznesu powiedziała Sandra Hajduk- Popińska.

Britney Spears w odważnej sesji zdjęciowej

Britney Spears uwolniła się spod kurateli swojego ojca, ale fani nie przestają się o nią martwić. W ostatnim czasie Britney Spears opublikowała w sieci nagie fotografie.

- Jest rozebrana do rosołu, trzeba nazwać to wprost. Strategiczne miejsca zasłonięte są tylko emotikonami. Ale dlaczego mówimy o tych zdjęciach? Britney ostatnio dużo ich publikuje, pojawił się niepokój ze strony (...) ekspertów ze świata show-biznesu, którzy sugerują "halo, trzeba coś zrobić" - powiedziała Snadra Hajduk-Popińska.

Zdjęcia zaniepokoiły również fanów wokalistki, którzy dali ujście swoim emocjom w komentarzach. - "Wszyscy kochamy Britney, ale jesteśmy zmartwieni", "Co się z nią dzieje? Może ktoś powinien to sprawdzić", "Proszę, przestań", "Czy u niej wszystko w porządku?" - czytamy w komentarzach.

- Faktycznie niepokojące są te jej wpisy, ona ostatnio poświęciła sporo przestrzeni w mediach społecznościowych znowu swojemu tacie, swojej siostrze, mówiąc jak bardzo ją skrzywdzili przez ostatnie lata, jak bardzo cierpiała. Przypomnę, że Britney Spears jest w ciąży ze swoim partnerem. (...) Faktem jest, że gigantyczna presja w świecie show-biznesu, która spadła na nią po tej spektakularnej karierze, odcisnęła tak duże piętno, że nietrudno podejrzewać, że Britney nadal zmaga się z różnymi problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym - stwierdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Britney Spears jest w ciąży

Britney Spears jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na świecie. Mimo że praktycznie wycofała się z show-biznesu, to jej życie prywatne nadal budzi ogromne zainteresowanie. W kwietniu podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną.

- Zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka - napisała piosenkarka.

Wokalistka poznała swojego ukochanego, Sama Asghariego, w 2016 roku podczas pracy nad teledyskiem do utworu "Slumber Party". Para jest ze sobą od pięciu lat. 27-latek na co dzień zajmuje się modelingiem, jest także trenerem personalnym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi, Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości