Gwiazdy

Britney Spears straciła ciążę. "To druzgocący czas"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Britney Spears podzieliła się z fanami smutną informacją. Choć piosenkarka cieszyła się, że urodzi kolejną pociechę, właśnie ogłosiła, że poroniła na wczesnym etapie ciąży. Gwiazda wyznała, że to dla niej i jej partnera bardzo trudny czas.

Ciąża Britney Spears

Wiele osób myślało, że zła passa Britney już minęła. Wokalistka pod koniec zeszłego roku pozbyła się kurateli ojca i zaczęła sama zarządzać majątkiem, a także podejmować ważne życiowe decyzje. W sądzie podczas jednego z zeznań ujawniła, że w poprzednich latach nie mogła decydować o swoim ciele i mimo, ze wyrażała chęć zajścia w ciążę, to musiała przyjmować antykoncepcję.

- Powiedziano mi, że nie mogę wyjść za mąż ani urodzić dziecka. Mam założoną spiralę, żeby nie zajść w ciążę. Chciałam ją wyjąć, żeby móc zacząć próbować zajść w ciążę, ale nie pozwala mi się pójść w tym celu do lekarza, bo kontrolujący mnie ludzie nie chcą, żebym miała więcej dzieci – wyznała w swoim oświadczeniu przed sądem Britney Spears.  

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Britney chciała powiększyć rodzinę, bowiem od kilku lat układa sobie życie u boku sporo od niej młodszego i niezwykle przystojnego trenera personalnego, Sama Asghari. Poznali się w 2016 roku, podczas kręcenia teledysku. Po zakończeniu zdjęć do klipu Asghari dał Britney swój numer telefonu, a niedługo później ona zaprosiła go na sushi. 5 lat później mężczyzna się oświadczył i został przyjęty. Przez długi czas nie mogli jednak rozwijać swojego związku ze względu na kuratelę.

Britney Spears poroniła

Kilka tygodni temu, 11 kwietnia 2022 roku, Britney Spears przekazała, że jest w ciąży. Później jej fani odczytali z tajemniczego wpisu ukrytą wiadomość i wydedukowali, że gwiazda urodzi dziewczynkę o imieniu Rose (choć ani Britney, ani jej partner nie potwierdzili tej informacji). Gwiazda co jakiś czas pokazywała internautom kolejne ciążowe zdjęcia. Niestety w sobotę 14 maja media obiegła smutna informacja. Piosenkarka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym wyznała, że poroniła.

- Z największym smutkiem ogłaszamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż będzie [ciąża – przyp. red.] bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by podzielić się dobrymi wieściami. Nasza miłość jest nadal silna, wciąż będziemy próbować powiększyć naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie - napisała Britney na Instagramie.

- To był początek ciąży, ona nie podawała konkretnie, w którym jest miesiącu, ale faktycznie szybko podzieliła się tą informacją. Trzeba też pamiętać, że u Britney dużo się dzieję ostatnimi czasy, ona jest bardzo emocjonalna - podkreśla w studiu Dzień Dobry TVN reporterka, Sandra Hajduk.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jon Kopaloff/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości