Czy Radosław Majdan obawia się kryzysu wieku średniego? "Głupstwa lepiej popełniać w młodości"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Radosław Majdan świętuje 50. urodziny!
Radosław Majdan świętuje 50. urodziny!
Radosław Majdan - 50 lat!
Radosław Majdan - 50 lat!
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Radosław Majdan niedawno świętował 50. urodziny. Z tej okazji wybrał się z żoną do Stanów Zjednoczonych. Para właśnie wróciła do Polski i niemalże wprost z lotniska były bramkarz zawitał do studia Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o wyjątkowym jubileuszu. Na solenizanta czekała jeszcze jedna niespodzianka przygotowana przez ekipę naszego programu.

Radosław Majdan świętuje 50. urodziny

Małgorzata Rozenek-Majdan potrafi świętować z prawdziwym przytupem. Podczas 50. urodzin jej męża nie zabrakło śniadania do łóżka, szampana, balonów i nagrań z życzeniami od najbliższych. Wcześniej para odwiedziła tor Formuły 1, gdzie kibicowała Lewisowi Hamiltonowi i miała okazję spotkać się z mistrzem.

Z okazji jubileuszu ekipa Dzień Dobry TVN przygotowała retrospekcję medialnej kariery piłkarza: od 35. urodzin, kiedy udzielał wywiadu Marzenie Rogalskiej, poprzez potyczki w sportowych programach i show Iron Majdan, po małżeństwo z Małgorzatą Rozenek i narodziny Henia. Podczas emisji filmowego kolażu można było śledzić reakcję piłkarza, który nie ukrywał wzruszenia.

- Mówię rzeczywiście wolniej, zawsze mi mówiono, jak udzielałem wywiadów, że mówię za szybko - przyznał po obejrzeniu materiału. - Teraz mówię wolniej i w życiu też zwolniłem. (...) Czasami nie poznawałem się, miałem inny tembr głosu. Nasze życie jest naszą historią, robiliśmy różne rzeczy w życiu: takie, z których jesteśmy dumni i takie, które są prawami młodości, czyli jakieś głupstwa. Lepiej je popełniać w młodości, niż po 50 - dodał.

Wśród archiwaliów nie zabrakło ujęć z 40. urodzin Radosław Majdana, podczas których Ryszard Kalisz odśpiewał solo i a capella "Sto lat".

- Jeżeli wtedy, w tym czasie, ktoś by mi powiedział, że za 10 lat będziesz miał rodzinę: kochane dzieci, żonę i robił, to co w życiu robisz, to powiedziałbym: "super, będę bardzo wdzięczny" - stwierdził nasz gość.

Odniósł się również o późnego ojcostwa.

- Każdy, kto został rodzicem tak jak ja, czyli w tym wieku, w którym jestem, to już nie myślisz o sobie - przyznał. - Kryzys polega na tym, że zaczynamy żałować, że jeszcze czegoś nie zrobiliśmy, że jest pustka i czasu nie cofniemy. Jak widzieliśmy w materiale, robiłem już wiele rzeczy w życiu, to jest mój bagaż doświadczeń i wiem, na czym to polega. Czerpię olbrzymią przyjemność z tego, że jestem tatą, jestem najszczęśliwszym tatą świata - zapewnił.

Zespół IRA dla Radosława Majdana

W studiu Dzień Dobry TVN Radosław Majdan otrzymał kolejny prezent od zaprzyjaźnionego z nim zespołu IRA. To nie przypadek, że ta grupa postanowiła uczcić urodziny byłego bramkarza. W grudniu 2019 roku właśnie lider zespołu Artur Gadowski ogłosił podczas koncertu w warszawskim klubie stodoła, że mąż Małgorzaty Rozenek zostanie ojcem. "Jest tutaj dzisiaj dużo naszych przyjaciół i znajomych, jest też z nami Radek Majdan. Mam dla was pewną informację. Gosia i Radek spodziewają się dziecka" - zaskoczył zgromadzonych Artur Gadowski. Nic więc dziwnego, że kolejne ważne wydarzenie nie mogło umknąć członkom zespołu. Podczas łączenia live grupa wykonała piosenkę "Zdobyć świata szczyt" oraz złożyła życzenia solenizantowi.

- Człowiek z wiekiem robi się bardzo wrażliwy - przyznał Radosław Majdan. - A propos tego wzruszenia, to żona zaskoczyła mnie życzeniami od moich przyjaciół i nie podejrzewałem, że aż tak mnie to ruszy. Jestem osobą wrażliwą i empatyczną, ale nie wiem dlaczego tak się stało, że zaczyna się robić gorąco - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik / East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości