Gwiazdy

Gosia Ohme poznała partnera dzięki aplikacji randkowej. "Nie spodziewałam się reakcji"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
"Pani"
Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme i jej partner Rafał Jakóbiak w jednym z wywiadów opowiedzieli o swoim związku, pierwszej randce i pierścionku zaręczynowym. - Było to zaskoczenie - czytamy.

Małgorzata Ohme wspomina pierwszą randkę z Rafałem Jakóbiakiem

Małgorzata Ohme była związana z psychologiem Rafałem Ohme, z którym doczekała się dwójki dzieci. Po rozwodzie przez jakiś czas pozostawała singielką, aż w końcu zarejestrowała się w aplikacji randkowej.

- Byłam już "popularną panią z telewizji śniadaniowej", kiedy zalogowałam się na Tinderze. Zamiast swego zdjęcia zamieściłam symboliczną fotografię dziurki od klucza, przez którą zagląda Audrey Hepburn, i napisałam: "Zawsze zastanawiam się, co jest po drugiej stronie". Nie spodziewałam się reakcji, bo kto napisze do kogoś bez zdjęcia. Następnego dnia odezwał się Rafał, zaczęliśmy korespondować - wspomniała prowadząca Dzień Dobry TVN w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Długo nie trzeba było czekać, a nieznajomy zaproponował Małgorzacie Ohme spotkanie. Gospodyni naszego programu na pierwszą randkę, do knajpki na Powiślu wybrała się hulajnogą, w adidasach i dżinsach. - Patrzę: idzie chłopak pod parasolką, wysoki, z dłuższymi włosami - bardzo przystojny. Był od początku miły i ciepły, nie wiem, kiedy minęły dwie godziny - opisała.

Jeszcze tego samego dnia spotkali się ponownie i przegadali całą noc. - Po raz pierwszy poczułam, że ktoś mnie nie ocenia. Że temu mężczyźnie mogę powiedzieć najgorszą prawdę na swój temat. Potem dał dowód na to, że mogę na nim polegać: odebrał ze szpitala moją schorowaną mamę. Nie bał się obciążeń, nastoletnich dzieci - przyznała Małgorzata Ohme.

Rafał Jakóbiak o zaręczynach

Dziś Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak tworzą szczęśliwą patchworkową rodzinę, a nie tak dawno mężczyzna podarował ukochanej pierścionek. - Z pierścionkiem zaręczynowym nie było łatwo. Uwielbiam romantyczne ceremonie i wiedziałem, że musi być starannie przygotowana, choć rozumiałem, że z Gosią, która jest jedną wielką improwizacją, może być to trudne. [...] Na początku stycznia o coś się posprzeczaliśmy. Gosia poszła do sypialni, ja jeszcze siedziałem w kuchni i pomyślałem: "Noszę ten pierścionek w plecaku od dwóch miesięcy. Może trzeba oświadczyć się na zasadzie paradoksu i zaprzeczenia". I było to zaskoczenie. Bardzo miłe - wyjawił Rafał Jakóbiak w rozmowie z Beatą Biały, dziennikarką "Pani".

Zobacz wideo: Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe
Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: "Pani"

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości