Gwiazdy

Filip Chajzer stracił przytomność. Powodem był zapach jednej z potraw. "Wyłożyłem się"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Filip Chajzer zdradził, jakiego dania nigdy nie zje

Widzowie TVN-u mogą już oglądać najnowszy sezon programu "MasterChef". W jednym z odcinków gośćmi będą prowadzący Dzień Dobry TVN. Podczas wizyty na planie redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl przepytała ich, jakie dania lubią najbardziej, czego nigdy by nie spróbowali i jaka potrawa kojarzy im się z dzieciństwem. Podczas rozmowy Filip Chajzer zdradził, że zapach jednego z dań sprawił, że kiedyś zemdlał. 

Filip Chajzer na planie programu "MasterChef"

To już 11. sezon kulinarnego programu "MasterChef", który nasi widzowie kochają. Podczas tej edycji gośćmi jednego z odcinków będą prowadzący Dzień Dobry TVN. Wielu z nich wyznało, że kuchnia to ich królestwo, a zrobione w niej potrawy potrafią zadowolić nawet najbardziej wybredny żołądek.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl Filip Chajzer powiedział, że jego ulubionym daniem jest spaghetti z przepisu jego babci Ewy. Zdradził też, że sam często odtwarza to danie i na dodatek jest jedyną osobą, która potrafi je zrobić.

A jakie jest popisowa potrawa naszego prowadzącego? - Śledź - odpowiedział Filip.

Filip Chajzer zemdlał z powodu zapach wątróbki

Filip Chajzer przyznał także ma czarną listę warzyw, których nie tyka. Są na niej czosnek i cebula, na które dziennikarz jest uczulony. Prowadzący Dzień Dobry TVN dodał też, że jest danie, które zwaliło go kiedyś z nóg i od tamtego czasu omija je szerokim łukiem. - Kiedyś wszedłem do kuchni, gdzie smażona była ta rzecz, o której zaraz powiem, i ja wtedy zemdlałem. Zemdlałem na sam zapach. Wątróbka! Zapach smażonej wątróbki sprawił, że straciłem przytomność i się wyłożyłem. Nienawidzę - powiedział Filip Chajzer.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości