Quiz o gospodarzach Dzień Dobry TVN. Czy nasi prowadzący rozpoznają wszystkich?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu
Show-biznesowe nowinki
Show-biznesowe nowinki
Program Dzień Dobry TVN emitowany jest przez stację TVN od wielu lat. Przez ten czas zmieniała się formuła programu, wystrój studia, a także gospodarze. Czy Dorota Wellman i Małgorzata Ohme pamiętają i rozpoznają dawne duety prowadzących? Sprawdziła to Sandra Hajduk-Popińska.

Kto kiedyś prowadził Dzień Dobry TVN?

Program Dzień Dobry TVN na antenie stacji TVN zadebiutował 3 września 2005 roku. Przez te kilkanaście lat zmieniały się formuła programu, prezentowane cykle, wystrój studia, a także prowadzący. Sandra Hajduk-Popińska postanowiła sprawdzić, czy Dorota Wellman i Małgorzata Ohme pamiętają wszystkie duety, które miały okazję prowadzić Dzień Dobry TVN.

Zadaniem obu pań było rozpoznanie duetów jedynie po posturze. I jak się okazało nie było to takie proste. Kiedy na ekranie pokazano pierwsze zdjęcie, nasze prowadzące uznały, że uwieczniona na fotografii para to Robert Kantereit i Jolanta Pieńkowska. Niestety się pomyliły. Pierwsze zdjęcie przedstawiało Oliviera Janiaka i Magdę Mołek. Jak im poszło z kolejnymi duetami? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nowa para w Dzień Dobry TVN

Warto dodać, że program Dzień Dobry TVN prowadzi 5 par - Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski.

Już niedługo do tego grona dołączy nowa para prowadzących. Będą to Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości