Gwiazdy

"Kuba Wojewódzki". Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła kolejne telewizyjne marzenie

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Małgorzata Rozenek-Majdan

Pierwszy odcinek kolejnego sezonu show "Kuba Wojewódzki" za nami. Tym razem na kanapie zasiadła Małgorzata Rozenek-Majdan - nowa prowadząca Dzień Dobry TVN, a także aktor Maciej Musiałowski. Co wydarzyło się w programie?

Małgorzata Rozenek-Majdan u Kuby Wojewódzkiego

Rozmowa z Małgorzatą Rozenek-Majdan nie mogła zacząć się od innego tematu, niż jej dzieci. Jakie różnice zauważa w tym, jaką mamą była dla każdego kolejnego dziecka?

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- To jest trochę jak w tej anegdocie, że jak pierwsze dziecko połknie złotówkę to pędzisz na OIOM, jak drugie dziecko połknie złotówkę, to czekasz aż wydali samo, a jak trzecie połknie złotówkę to ściągasz mu z kieszonkowego - powiedziała żartobliwie Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała też o pierwszej randce z Radosławem Majdanem. Gwiazda nie zgodziła się na kolację w hotelowej restauracji.

- Radosław chciał mnie zaprosić do klubu (...).Romantycznie, ładny widok. Ja do niego mówię: "Do hotelu, zwariowałeś? Czy ty naprawdę myślisz, że ja potrzebuję zdjęcia jak wchodzę z tobą do hotelu? Nie ma takiej możliwości, za kogo ty mnie uważasz? Jedziemy do ciebie" - wyznała Rozenek-Majdan.

Gwiazda niedawno spełniła swoje wielkie marzenie i została prowadzącą programu Dzień Dobry TVN. Na ekranie można oglądać ją w parze z Krzysztofem Skórzyńskim. W show Kuby Wojewódzkiego zdradziła swój kolejny zawodowy cel.

- Chciałabym kiedyś zrobić relację z gali Oscarów. Jest to jedno z moich marzeń - powiedziała.

Maciej Musiałowski u Kuby Wojewódzkiego

Kolejnym gościem w programie "Kuba Wojewódzki" był Maciej Musiałowski. Na widowni zasiadła nie tylko jego agentka, ale również mama i młodszy brat, Adam. Aktor zaprosił chłopca na chwilę na kanapę.

Prowadzący na samym początku powiedział, że Maciej ma w sobie magię zarówno na scenie, kiedy śpiewa jak i na ekranie, kiedy odgrywa role w filmach. Jedną z najgłośniejszych produkcji, w których zagrał był "Hejter".

- Ten film jest zrobiony za prywatne pieniądze i trochę ta sytuacja z koronawirusem nam posypała plany - powiedział Musiałowski.

Teraz na ekranach kin pojawił się film "Kryptonim Polska", w którym również zagrał Musiałowski.

- Cały film zapowiadany jest jako komedia, ale ja wyszedłem z niego z takim niesmakie, nie wiem, czy dobrze, że się śmiałem, czy źle, że się śmiałem. Większość historii i scen, które opowiadam w filmie, rzeczywiście groteskowe, ale zdarzyły się w Polsce - podkreślił.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

Pozostałe wiadomości