Kaja Klimek w redakcji Dzień Dobry TVN. Będzie prowadziła cykl filmowy

Kaja Klimek debiutuje w Dzień Dobry TVN
Źródło: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN
We wrześniu do zespołu Dzień Dobry TVN dołączyła Kaja Klimek. To dziennikarka, edukatorka, tłumaczka i krytyczka. W naszym programie będzie zajmować się tematyką filmową i odpowiadać za cykl jej poświęcony.

Kaja Klimek poprowadzi cykl filmowy w Dzień Dobry TVN

Kaja Klimek od września będzie prowadziła w Dzień Dobry TVN cykl filmowy. Jest edukatorką, tłumaczką oraz krytyczką filmową i popkulturową. W piątkowych wydaniach naszego programu będzie odpowiadać za cykl filmowy.

"Inspirujące kobiety"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter

Jest absolwentką dziennikarstwa i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie pisze pracę doktorską poświęconą kulturze didżejskiej w Polsce. Prowadzi zajęcia poświęcone filmowi i popkulturze na Uniwersytecie Warszawskim i SWPS oraz warszawską Akademię Filmu Dokumentalnego przy Festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

Kaja Klimek - życie zawodowe

Kaja Klimek na stałe współpracuje z Nowymi Horyzontami Edukacji Filmowej. Zajmuje się tam edukacją, w tym prowadzeniem warsztatów krytyki filmowej dla dzieci i młodzieży.

Jako programerka filmowa i kuratorka współpracowała m.in z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym i Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy. Obecnie prowadzi program Seriale w TVN Fabuła. Jest to pierwszy telewizyjny program w Polsce w całości poświęcony serialom. Ma też własny kanał na YT - Kajutex - poświęcony popkulturze, literaturze, komiksowi i filmom.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe TVN

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości