Gwiazdy

Sandra Kubicka zrobiła sobie nowe tatuaże: "Każdy ma bardzo ważną historię"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Sandra Kubicka zrobiła nowe tatuaże

Sandra Kubicka to jedna z tych gwiazd, która lubi, kiedy coś się dzieje. Dzięki swojej pracy zwiedziła niemal cały świat, a ze swoich podróży przywozi kolejne pamiątki. I nie mówimy to o magnesach. Modelka stawia na coś zdecydowanie odważniejszego, co zostanie z nią do końca życia... tatuaże. 

Sandra Kubicka zrobiła tatuaż - zobacz nagranie

Sandra aktualnie przebywa w malowniczym Santorini, gdzie już niedługo jej przyjaciółka weźmie ślub. Modelka postanowiła zapisać tę datę na swoim ciele, by przypominała jej o tym ważnym wydarzeniu. To niejedyny tatuaż, który Sandra wykonała na greckiej wyspie - Podczas tego wyjazdu przybyły jej aż trzy nowe symbole: liczba 8, 11 i uśmiech.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

- Mam obecnie dziesięć małych tatuaży. Każdy ma bardzo ważną historię dla mnie i każdy był robiony w innym miejscu na świecie. Zaczęło się od pierwszego tatuażu, który zrobiłam z moją mama w Miami. Wszystkie są spontaniczne, czyli z tak zwanego wejścia. Mniej więcej wiem, co chciałabym uzyskać, ale z artystą dogadujemy się na miejscu. Jeszcze nie miałam zrobionego tatuażu w Polsce... trzeba to zmienić. Ale w Polsce na terminy czeka się po pół roku, czyli cały koncept "spontanu" ulega w gruzach - wyjawiła nam Sandra Kubicka.

Na swoich Instastories wyjawiła również, dlaczego zdecydowała się akurat na takie wzory.

- "11", ponieważ w numerologii jestem mistrzowską jedenastką. A 2022 rok jest ich rokiem. Fakt, to mój najlepszy zawodowy rok ever. Chcę też wytatuować 2022. "8", ponieważ liczba osiem mnie prześladuje. 8 września moi przyjaciele biorą ślub. Kocham ich bardzo, to jedyny taki moment i chce zawsze go pamiętać. Uśmieszek to ulubiony znak mojej przyjaciółki z Miami. Wszędzie go rysuje. Niedawno byłyśmy razem w Grecji i nie zdążyłam zrobić go z nią, więc zrobiłam dla niej.

Widać, że Sandra lubi tatuaże, które symbolizują ważne daty i bliskich jej ludzi. Każdy z jej tatuaży jest bardzo delikatny i pięknie prezentuje się na smukłej i wysportowanej figurze modelki.

Modelka podzieliła się z nami nagraniem z wizyty u tatuażysty. Zobaczcie sami.

Sandra Kubicka zrobiła tatuaż
Sandra Kubicka zrobiła tatuaż

Sandra Kubicka i Baron tworzą szczęśliwy związek

Sandra od ponad roku spotyka się ze znanym muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem. I choć wiele nieprzychylnych osób nie wróżyło ich związkowi przyszłości, to oni udowadniają, że przy sobie odnaleźli szczęście.

Niedawno w jednym z wywiadów modelka wyznała, że poprzednie związki to była dla niej emocjonalna huśtawka, dopiero przy Baronie odzyskała spokój i harmonie.

- Z takich dwóch bardzo chaotycznych związków, gdzie było właśnie dużo krzyków, przemocy, weszłam w taki spokojny. Na początku złapałam się na tym, że on jest taki spokojny, aż dziwnie, czy on jest ok? Później weszłam w drugi etap typu: "Boże, ale nuda, czy coś się będzie działo?". Ale ocknęłam się i zrozumiałam, że ten spokój, to jest normalne życie i wybieram ten spokój ponad wszystko, niż te toksyczne schematy, które uzależniają. Kocham mój spokój i nie zamieniłabym go na nic - zaznaczyła modelka w rozmowie z Katarzyną Miller.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości