Gwiazdy

Maja Hyży pokazała synów. "Ależ podobni do mamy"

Gwiazdy

Maja Hyży z synami

Maja Hyży pochwaliła się synami: 9-letnimi bliźniakami Wiktorem i Aleksandrem. Wokalistka zazwyczaj publikuje zdjęcia, na których nie widać twarzy jej pociech, dlatego najnowsze fotki wywołały niemałe poruszenie. Czy rzeczywiście chłopcy tak bardzo przypominają Maję?

Maja Hyży pokazała synów

Maja Hyży ma troje dzieci - dwóch synów z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym oraz córeczkę. Wiktor i Aleksander są bliźniakami, mają 9 lat i są niezwykle podobni do mamy. Właśnie przebywają z nią na wspólnych wakacjach, a fotografia powstała w trakcie wylegiwania się na plaży w Kołobrzegu.

- Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku - napisała szczęśliwa Hyży na Instagramie.

W komentarzach najwięcej wpisów dotyczyło podobieństwa chłopców do Mai. "Oczy po mamusi", "Geny mamusi". "Klony mamy". Wiele osób podkreślało, że piosenkarka jest wspaniałą rodzicielką.

Maja Hyży w roli mamy

Wokalistka jest także mamą Antosi, która przyszła na świat w lipcu zeszłego roku. Maja wielokrotnie wspominała, że uwielbia macierzyństwo. W pięknych słowach opisała to także kilka dni po urodzeniu córeczki.

- Jestem dumna z wielu rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu, ale żadna nie przewyższa bycia MATKĄ. Moje dzieci stały się autorami najpiękniejszych chwil mojego życia - wyznała.

Hyży chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoimi pociechami, razem spędza z nimi bardzo dużo czasu. Piosenkarka pokazuje swoim dzieciom, jak ważna jest rodzina.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak to jest być mamą bliźniąt? Maja Hyży, Paula Tumala i Anna Guzik opowiedziały o swoich doświadczeniach

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości