Gwiazdy

Maja Hyży podzieliła się intymnym momentem. Fani: "Czy to nie jest najpiękniejszy widok na świecie?"

Gwiazdy

Maja Hyży

Niespełna dwa tygodnie temu Maja Hyży po raz trzeci została mamą. Wokalistka postanowiła podzielić się z fanami prywatnym momentem ze swojego życia. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią swoją córeczkę.

Maja Hyży pokazała, jak karmi piersią

Od niedawna Maja Hyży jest dumną mamą malutkiej Antosi. Dziewczyna urodziła się w piątek, 10 lipca 2020 roku poprzez cesarskie cięcie. Wokalistka nie może nacieszyć się córeczką i chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Maja pokazała, jak karmi Antosię piersią.

Moja dzisiejsza, piękna rzeczywistość ❤

- napisała zachwycona Maja.

Komentarze fanów Mai Hyży

Zdjęcie opublikowane przez Maję wzbudziło wśród jej wielbicieli wielki zachwyt. Pod postem piosenkarki pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy, ciepłych słów i gratulacji.

Jejjj, jaaakie piękne zdjęcie... ❤️❤️❤️

MAJA TY JESZCZE PIEKNIEJSZA PO TEJ CIĄŻY JESTES❤️??????

Najcudowniejszy widok na świecie ?

Najpiękniej ❤️??

- czytamy w komentarzach.

Maja Hyży – rodzinne szczęście

Maja Hyży poinformowała fanów, że spodziewa się trzeciego dziecka pod koniec kwietnia 2020 r. Ojcem pociechy jest partner wokalistki, Konrad. W połowie lipca para przywitała na świecie córeczkę, Antosię.

Artystka ma już bliźnięta z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyży.

Maja Hyży o ciąży

O swojej ciąży Maja Hyży poinformowała w mediach społecznościowych. To tam również podzieliła się informacją na temat płci maleństwa. Mogliśmy obejrzeć także relację z baby shower. Wokalistka dumnie prezentowała na zdjęciach też swój ciążowy brzuszek.

Dziecka spodziewa się także siostra wokalistki, Kaja Krygier, która poród zaplanowany ma dopiero na wrzesień. Siostry pojawiły się w naszym programie, by opowiedzieć o wspólnym ciążowym doświadczeniu.

Zobacz też:

Baby boom wśród gwiazd. Które z nich przywitały nowego członka rodziny w 2020 roku?

Nicki Minaj jest w ciąży. Raperka wrzuciła do sieci zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem

Basia Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Aktorka czeka na narodziny syna. „To co, mały... pykniemy ten porodzik raz-dwa?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości