Gwiazdy

Maja Bohosiewicz pochwaliła się nowym członkiem rodziny. "Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, a ja płaczę"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Justyna Rojek/East News

Maja Bohosiewicz pokazała nowego członka rodziny. Rozczulające zdjęcie na Instagramie podpisała "witaj w domu". Ona, jej mąż oraz dzieci od dawna o tym marzyli. Niecierpliwi byli także fani, którzy w wiadomościach prywatnych dopytywali o decyzję w tej sprawie.

Nowy członek rodziny Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz pokazała nowego członka rodziny. Na swoje media społecznościowe wstawiła serię zdjęć z pieskiem. Z pupilem pozował mąż aktorki, Tomasz Kwaśniewski.

- Kochani, ogromnie wam dziękujemy za tyle miłych słów i życzeń w naszą stronę. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, a ja płaczę. Tyle emocji dzisiaj - napisała na Instagramie Maja.

Pod postem obserwatorzy Mai zachwycali się czworonogiem. Nie mogło zabraknąć komentarza od siostry aktorki, czyli Soni Bohosiewicz. Rozczulone komentarze zostawiły także m.in.: Joanna Koroniewska czy Agata Rubik. Aktorka jeszcze nie podzieliła się informacją, jak nazwała nowego członka rodziny.

Maja Bohosiewicz kupiła psa

Nowy przyjaciel rodziny Bohosiewicz jest rasy Cavalier, czyli angielski spaniel miniaturowy. W opisie jego usposobienia wyróżnione zostały takie cechy jak: radość, czułość, łagodność. Kiedyś były to psy towarzyskie europejskiej szlachty.

Są niezwykle przyjazne dla dzieci, co wielokrotnie zostało uwiecznione w malarstwie. Anthonis van Dyck namalował obraz "Dzieci Karola I" i oprócz potomstwa na dziele znalazły się także dwa spaniele.

Zobacz wideo: Maja Bohosiewicz po raz pierwszy o swoim ślubie

>>> Zobacz także:

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wkrótce wezmą ślub? Balony i tort na imprezie aktorki dają do myślenia

Anna Dereszowska pierwszy raz o trzeciej ciąży. "To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie"

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości