Gwiazdy

Magdalena Boczarska o roli w serialu "Żywioły Saszy - Ogień": "Rola była dla mnie nie lada wyzwaniem"

Gwiazdy

W ramach wiosennych nowości stacji TVN na antenę trafi m.in. serial "Żywioły Saszy - Ogień". W głównej roli zobaczymy Magdalenę Boczarską, która jeszcze w trakcie zdjęć do produkcji opowiedziała nam, jak wyglądała jej praca nad tą rolą. Aktorka zdradziła też, co najbardziej lubi w granej przez siebie postaci.

"Żywioły Saszy - Ogień" to serial będący adaptacją prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej wcieliła się Magdalena Boczarska.

"Żywioły Saszy - Ogień" - o czym jest serial?

Serial opowiada historię profilerki, Saszy Załuskiej, która po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów.

Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, oglądaj "Żywioły Saszy - Ogień" w TVN oraz w serwisie Player.pl.

Magdalena Boczarska o Saszy Załuskiej

Podczas kręcenia zdjęć do serialu, udało nam się porozmawiać z odtwórczynią głównej roli, Magdaleną Boczarską. Aktorka zdradziła m.in., co najbardziej lubi w granej przez siebie postaci:

- Lubię w Saszy to, że jest tajemnicza, powściągliwa i nieoczywista. Było to dla mnie zupełnie nowe doznanie - powiedziała Magda.

Boczarska wyznała też, że wcielenie się w serialową Saszę nie było dla niej łatwym zdaniem:

- Emocje są moją strefą komfortu. Jeśli mam do zagrania postać bardzo emocjonalną, to czuję się bezpiecznie. Szasza jest oparta na zupełnie innych środkach i to było dla mnie nie lada wyzwaniem – stwierdziła aktorka.

"Żywioły Saszy – Ogień" - kto jeszcze wystąpi?

W serialu, poza Magdaleną Boczarską, występują także Marcin Czarnik, Mirosław Haniszewski ("Mały zgon"), Piotr Srebowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Konopka ("Motyw", "Nie rób scen"), Krzysztof Dracz, Arkadiusz Jakubik ("Król"), Jerzy Trela, Jędrzej Hyncar oraz Aleksandra Konieczna.

Zapraszamy do oglądania "Żywiołów Saszy – Ogień" już tej wiosny w TVN oraz na Player.pl. Serial jest produkcją z cyklu Player Original.

Zobacz też:

Edward Miszczak zapowiada nowości w wiosennej ramówce TVN. Na jeden z formatów czekał od dawna

Startują nowi "Milionerzy". Jakie pytania najbardziej lubi Hubert Urbański?

Piotr Adamczyk o "Listach do M." i filmowej żonie: "Z Agnieszką Dygant znamy się od dziecka"

Autor: Oscar Dąbkowski

Źródło: Player.pl

Pozostałe wiadomości