Gwiazdy

Magda Gessler nie ma kontaktu z wnuczką. Dlaczego Nena nie może spotykać babci?

Gwiazdy

Magda Gessler tęskni ze swoją ukochaną wnuczką. Czteromiesięczna Nena rośnie jak na drożdżach, ale niestety nie pod okiem babci. Lara bardzo dba bowiem o jej izolację od ludzi ze względu na pandemię koronawirusa. Dla dobra dziewczynki restauratorka musi się więc pogodzić z faktem, że rzadko się z nią spotyka.

Magda Gessler tęskni za wnuczką

Restauratorka nie kryła radości, kiedy 19 października ubiegłego roku jej córka urodziła pierwsze dziecko. Nena od razu skradła serce całej rodziny. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa gospodyni "Kuchennych Rewolucji" znowu została pozbawiona kontaktu z wnuczką.

- Moja córka ją zgarnęła znowu na wieś, z dala od ludzi. A teraz Lara ciężko pracuje i nadrabia czas, kiedy odpoczywała z dzieckiem, opalała się i korzystała ze słońca. Teraz musi się mocno schować, opatulić i dopieścić dziecko oraz swoją pracę - powiedziała gwiazda w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Magda Gessler o roli babci

Jakiś czas temu gwiazda wyznała w studiu Dzień Dobry TVN, że choć kocha nad życie małą Nenę, to nie lubi słowa "babcia". Zna za to wiele innych określeń, które idealnie do niej pasują.

- Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Ja się z "babcią" czuję źle. Wolę "grandmother" albo "abuela". Słowo "babcia" to takie skapcianienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę - mówiła wówczas Magda Gessler.

Lara Gessler wróciła do Polski

Córka gospodyni "Kuchennych Rewolucji" początek tego roku spędziła wraz z rodziną w gorącej Hiszpanii. Gwiazda chętnie dzieliła się z fanami bajecznymi widokami oraz pokazywała, jak dorasta jej pociecha. Niedawno Lara, jej mąż Piotr oraz córeczka Nena wrócili do kraju. Jak dowiedzieliśmy się od Magdy Gessler, nie znajdziemy ich w stolicy. Teraz spędzają czas na wsi.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości