Gwiazdy

Magda Gessler pokazała, jak wyglądała, gdy miała 4 lata. Fanka: "Myślałam, że to Lara"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler lubi wracać wspomnieniami do przeszłości. Niedawno pokazała zdjęcie z czasów, gdy jej syn Tadeusz był niemowlęciem, teraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie 4-letniej… Magdy Gessler. Jak jako dziecko wyglądała prowadząca "Kuchennych rewolucji"?

4-letnia Magda Gessler na starym zdjęciu

Instagram Magdy Gessler to skarbnica wiedzy na temat tego, jak w przeszłości wyglądała nie tylko sama Magda, ale także jej najbliżsi. Słynna restauratorka pokazywała już zdjęcia ze swojej młodości, gdy zaczynała karierę oraz gdy była młodą mamą. Chętnie publikuje też zdjęcia z czasów dziecięcych.

Na najnowszej fotografii widzimy 4-letnią Magdę Gessler, która chowa się pod biurkiem swojego taty, Mirosława Ikonowicza. - Bułgaria, Sofia... 4-letnia ja, zawsze blisko Taty. Podobna??? - napisała pod zdjęciem.

Fani Magdy Gessler zauważyli ogromne podobieństwo swojej idolki i jej córki, Lary.

  • Myślałam ze to Lara.
  • Ale córeczka podobna do pani.
  • Pani Madziu była pani urocza jako dziecko.
  • Piękna, słodka i urocza.

- piszą internauci.

Magda Gessler – biografia

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" urodziła się w 1953 roku w Komorowie jako córka mającej rosyjskie korzenie Olgi Łucek oraz pochodzącego z Wileńszczyzny Mirosława Ikonowicza.

Dzieciństwo spędziła w Sofii oraz na Kubie, co było związane z działalnością zawodową jej ojca. Liceum skończyła w Warszawie, w latach 60. XX wieku wraz z rodziną zamieszkała w Hawanie, a następnie w Madrycie, gdzie ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda

Niedawno ukazała się autobiografia Magdy Gessler, pt. "Magda". Restauratorka wyjawiła w niej wiele szczegółów ze swojego życia, o których wcześniej publicznie nie mówiła.

Zobacz wideo: W domu i świecie pełnym barw, czyli u Magdy Gessler

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości