Gwiazdy

Maciej Musiałowski nie osiada na laurach. "Bardzo lubię sobie wymyślać jakieś plany"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Maciej Musiałowski to jeden z najbardziej utalentowanych młodych artystów. Kilka lat temu szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu i błyskawicznie zaczął odnosić spektakularne sukcesy. 26-latek ma już na koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych, ale nie chce poprzestawać na aktorstwie. O swoich ambitnych zamiarach mówił w naszym programie.

Kariera Macieja Musiałowskiego

Widzowie TVN znają Macieja Musiałowskiego z serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską. To właśnie w tej produkcji młody aktor zadebiutował w 2016 roku. Gdy dostrzeżono w nim potencjał, pojawił się także w "Ultraviolecie" oraz "Kodzie genetycznym".

Prawdziwy sukces przyszedł w tym roku. Maciej Musiałowski wcielił się w główną rolę w filmie "Sala samobójców. Hejter" i został doceniony przez krytyków zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego kariera weszła na inne tory.

Dziś wybiera produkcje, które naprawdę go interesują i rozważa propozycje, które niosą za sobą pewną życiową mądrość. Stara się nie przyjmować ról, z jakimi się zgadza. Dba o przestrzeń na swoją pracę twórczą.

Ja bardzo lubię marzyć i bardzo lubię sobie wymyślać jakieś plany, które później po cichu realizuję

- powiedział Maciej Musiałowski w Dzień Dobry TVN.

Maciej Musiałowski o studiach i życiu w USA

Młody aktor, opowiadając o swoich planach i marzeniach, wyjawił, że bardzo chciałby zamieszkać w USA, jednak nie ze względu na karierę aktorską, ale studia. Myśli bowiem o Dyplomacji, Stosunkach Międzynarodowych czy Literaturze Komperatywnej – najchętniej na Harvardzie.

Są to plany i marzenia moje od dzieciństwa jakieś kultywowane i utrzymywane. Całe życie chciałem pojechać do Stanów i tam studiować. (...) Na pewno kiedyś to zrobię. Zobaczymy, jak to pójdzie, bo na razie co roku od kilku lat przekładam swoją datę wkroczenia w tę szlachetną drogę

- mówił aktor.

26-latek chciałby połączyć edukację z karierą. Wspomniał, że już niejednokrotnie pomyślnie zdarzało mu się łączyć różne zobowiązania. W Stanach zresztą uniwersytety mają bardzo indywidualne podejście do każdego studenta, więc wierzy, że mu się uda.

Maciej Musiałowski: "W naszych czasach młodzież jest często zostawiana sama sobie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości