Gwiazdy

Totalne remonty Szelągowskiej. O czym opowiada nowy program Doroty? "Myślę, że pokazywanie tego nas ubogaca"

"Totalne remonty Szelągowskiej", odcinek 1. 

Gwiazdy

Totalne remonty Szelągowskiej. O czym opowiada nowy program Doroty? "Myślę, że pokazywanie tego nas ubogaca"

"Totalne remonty Szelągowskiej", odcinek 1. 

Dorota Szelągowska już od wielu lat słynie z wykonywania niesamowitych remontów. Teraz premierę ma jednak jej nowy program. "Totalne remonty Szelągowskiej" to zupełnie świeże pomysły prowadzącej. Komu pomoże?

Totalne remonty Szelągowskiej

Przez kilka sezonów Dorota Szelągowska prowadziła program "Remonty Szelągowskiej" w IGTV, gdzie realizowała niezwykłe metamorfozy mieszkań czy domów. Teraz prezenterka doczekała się show w stacji TVN. Czym zachwyci? Sama wyjawiła, że najbardziej niesamowici będą jej bohaterowie.

Te historie są bardzo różne. To są historie ludzi, których możemy nie zauważać na co dzień, którzy żyją wśród nas. My pokazujemy to wszystko, co do tej pory było ukryte i pokazujemy, że to dobro wraca. To jest program naprawdę wyjątkowy

- powiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Pomoc nie tylko w mieszkaniu, ale w całym życiu

W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, Szelągowska wyjawiła również, że jej nowy program tak naprawdę nie pokazuje jedynie remontów mieszkań, ale także zmiany relacji międzyludzkich czy w końcu całego życia.

To są remonty życia, bo to ludzie, którym dajemy nowe narzędzia i nowe poczucie, że warto. Bo to nie są ludzie, którzy robili cokolwiek kiedykolwiek dla poklasku czy dlatego, że liczyli na to, że to do nich wróci. To są bohaterowie, którzy nie mają żadnych oczekiwań. Są czystym dobrem i myślę też, że pokazywanie tego nas ubogaca

- dodała Dorota.

Nowy program "Totalne remonty Szelągowskiej". Poznaj niezwykłych bohaterów tego show. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
47
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0