Gwiazdy

Wielki sukces "Listów do M. 5". Ilu widzów zobaczyło już film?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Minęło zaledwie kilka dni od premiery 5. części "Listów do M.", a już wiemy, że produkcja cieszy się ogromną sympatią widzów. Film wybił się na 1. miejsce box office. O szczegółach opowiedział Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

"Listy do M. 5" - kinowy hit

Do kin trafiła 5. część świątecznego filmu, który od wielu lat kochają Polacy. Dowodem na to jest niebywała frekwencja w kinach.

- Dziękujemy państwu bardzo i prosimy o więcej. W piątek (4 listopada) odbyła się premiera "Listów do M. 5", tego kultowego, wigilijnego filmu. W pierwszy weekend, tzw. weekend otwarcia, zobaczyło go blisko 300 tys. widzów. Co więcej, to najlepszy wynik polskiego filmu od dwóch lat. W trakcie ostatnich dwóch lat chętniej w ten weekend otwarcia oglądaliśmy tylko "No Time To Die" i "Doctor Strange 2" - powiedział Mateusz.

"Listy do M." wzięły szturmem polskie kina - to najlepsze otwarcie polskiego filmu w 2022 roku!

Film "Listy do M." - o czym jest 5. część?

W 5. odsłonie wigilijnej opowieści zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawi, że stanie się bohaterem mimo woli. Z kolei Wojciech, który nie czuje magii świąt spotka na swojej drodze kogoś, kto zmieni jego świąteczne plany. Natomiast Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.

W głównych rolach "Listów do M. 5: zagrali: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk oraz Janusz Chabior, a także Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek i Bartłomiej Kotschedoff.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości