Gwiazdy

"Królowa Życia" ma poważne problemy ze zdrowiem. "Jeśli to nie zadziała, dłużej z tym bólem nie pociągnę"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plotek.pl
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, które są konsekwencją wypadku samochodowego. W rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" gwiazda opowiedziała, jak ból wpływa jej codzienne funkcjonowanie. Czy ma szansę na powrót do pełnej sprawności?

Dagmara Kaźmierska o problemach zdrowotnych

Dagmara Kaźmierska znana jako "Królowa Życia" jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda otwarcie mówi o swoich problemach ze zdrowiem, a te zaczęły się już kilka lat temu. Spowodowane są powikłaniami po wypadku samochodowym, w wyniku którego doszło u niej do otwartych złamań nóg.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

"Królowa Życia" przeszła wówczas kilkukrotne operacje i rehabilitacje. Niestety do dziś musi mierzyć się z konsekwencjami tamtego dnia. W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" Dagmara opowiedziała, z czym zmaga się na co dzień. - Mam ogromny problem z nogami. Najgorsze jest to, że niewiele można z tym zrobić. Rehabilitanci rozkładają ręce - wyjaśniła.

Dagmara Kaźmierska może przestać chodzić?

Gwiazda podkreśliła, że nie traci nadziei na odzyskanie pełnego zdrowia. Zaznaczyła, że może stać się to już w najbliższej przyszłości. Dagmara liczy, że będzie mogła jeszcze założyć wysokie szpilki, które były jej znakiem rozpoznawczym przed wypadkiem.

- Od przyszłego roku amerykańscy naukowcy będą testować specjalny żel, który ma zastąpić chrząstkę stawową - tłumaczyła. Ból, którego doświadcza, uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. - Jeśli to nie zadziała, dłużej z tym bólem nie pociągnę, dojdzie do całkowitego usztywnienia i przestanę chodzić - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości