Gwiazdy

Rebel Willson powitała na świecie córkę. "Ona jest przepięknym cudem"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Rebel Wilson to australijska aktorka, o której w ostatnim czasie było bardzo głośno z powodu jej niespodziewanego coming outu. To nie koniec zaskoczeń. Gwiazda właśnie pochwaliła się na Instagramie, że została mamą. O szczegółach tej radosnej nowiny opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Rebel Wilson została mamą

Aktorkę widzowie mogą znać z takich filmów jak "Pitch Perfect", "Koty", czy "Jojo Rabit". O Australijce zrobiło się ostatnio głośno z racji jej niespodziewanego coming outu. Gwiazda długo ukrywała swój związek z Ramoną Agrumą, projektantką mody. Teraz Rebel zaskoczyła fanów ponownie i pochwaliła się na social mediach zdjęciem swojej nowo narodzonej córeczki.

- Nikt nie wiedział, że Rebel Wilson zostanie mamą. Rebel Wilson nie była w ciąży. [...] Córeczka przyszła na świat dzięki surogatce – tłumaczył Mateusz Hładki.

Rebel Wilson pochwaliła się córeczką

Rebel Wilson powitała malutką Royce Lilian, która przyszła na świat z pomocą surogatki. Szczęśliwa świeżo upieczona mama w poruszającym poście na Instagramie podziękowała wszystkim, którzy pomogli jej spełnić marzenie o powiększeniu rodziny.

- Nie jestem w stanie wyrazić miłości, jaką do niej odczuwam. Ona jest przepięknym cudem […] Szczególnie chciałea podziękować mojej wspaniałej surogatce, która ją nosiła i urodziła z taką troską – napisała na Instagramie aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości