Czy Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odszedł od Anity? Jest jego komentarz

Aktualizacja:
Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
party.pl
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak

Anita i Adrian z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z par, która po zakończeniu programu zdecydowała się kontynuować znajomość. Doczekali się nawet dwójki dzieci. Niestety, ostatnie wpisy w mediach społecznościowych wywołały wśród fanów małżeństwa spore poruszenie. Internauci zaczęli spekulować, że Anita i Adrian się rozstali. Skąd takie podejrzenia? Czy faktycznie tak się stało?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy nadal są razem?

Anita i Adrian to jedna z najbardziej lubianych par, które połączył program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co ciekawe, zakochani bardzo chętnie dzielili się z internautami swoimi życiem prywatnym. Kiedy w mediach społecznościowych przestały pojawić się ich wspólne zdjęcia, fani zaczęli podejrzewać, że związek przechodzi kryzys. Inni sugerowali, że być może już się zakończył.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Po licznych komentarz i pytaniach, dlaczego Anita nie publikuje już zdjęć z mężem, kobieta postanowiła wywołać męża do odpowiedzi i zapytała "Gdzie jest Adrian?". Mężczyzna po krótkim milczeniu zabrał głos. - Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie. Świat, w którym baśń ta dzieje się, Adrian mieszka w nim, co wieść chce wśród opinii prym - zaczął rymowanką Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nawiązując do piosenki promującej bajkę "Pszczółka Maja"

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Co sądzi o plotkach na temat rozstania z Anitą?

Adrian w swoim wpisie odniósł się również do sugestii, że jego związek z Anitą się zakończył. - Adrian był sobie trochę tu i trochę tam, na wyjazdach służbowych zadań pełno miał. Teraz kąpie dzieci w wannie i czeka aż Anita wróci do domu już - dodał.

Komentarz uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał wśród fanów programu niemałe poruszenie. - Super komentarz, ale mam nadzieję, że nie denerwujecie się, że tak wszyscy pytamy. Myślę, że większość jednak pyta z troski. Jesteście fajną rodzinką, dużo osób wam kibicowało od początku - napisała jedna z komentujących osób. - Mam nadzieję, że jest wszystko dobrze w waszym małżeństwie - dodał inny internauta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości