Gwiazdy

Leon i Damian z "Królowych życia" o swoim małżeństwie: "Nigdy się nie ukrywaliśmy"

Gwiazdy

Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen to para, która pojawiła się w obsadzie programu "Królowe życia" w 2020 roku. Panowie błyskawicznie zaskarbili sobie sympatię widzów. Bez wątpienia nie brakuje im poczucia humoru, a wspólna praca w gabinecie medycyny estetycznej zdaje się być dodatkowym spoiwem ich związku.

Szczęśliwe małżeństwo

Leon i Damian na co dzień mieszkają w Trójmieście. Do obsady programu "Królowe życia" dołączyli całkiem niedawno, jednak bardzo szybko stali się ulubieńcami widzów. Ich codzienne perypetie dostarczają fanom formatu wielu pozytywnych emocji. W życiu prywatnym panowie są małżeństwem, ale nie rozstają się także w pracy . Wspólnie prowadzą klinikę medycyny estetycznej w Gdańsku.

Bohaterowie "Królowych życia" wzięli ślub w Holandii, ojczystym kraju Leona. Formalizacja związku była dla nich ważnym krokiem, ale też naturalną konsekwencją miłości. W gronie najbliższych im osób uznawana jest za coś oczywistego. Obaj jednak przyznają, że w Polsce wciąż spotykają się z niezrozumieniem i pełnymi zaskoczenia reakcjami ludzi.

Zawsze mówiliśmy otwarcie o naszym związku, nigdy się nie ukrywaliśmy. Nie udawaliśmy, że jesteśmy braćmi czy kolegami. Kiedyś w pracy doszło do zabawnej sytuacji. Jedna z pacjentek opowiadała o weselu, na którym była. Wtrąciliśmy się do jej historii, opisując nasz ślub. Najpierw pomyślała, że mieliśmy podwójne wesele, nie przyszło jej do głowy, że jesteśmy małżeństwem

- wspominał w rozmowie z nami Leon van Nispen. Przyjaciele, rodzina, a nawet widzowie TTV, którzy znają parę z ekranu, nie mają jednak problemu z przyswojeniem informacji, że Damian i Leon są już po ślubie.

Ludzie, którzy nas kojarzą, nawet zwracają się do nas słowami: "to twój mąż", zaczyna to wchodzić w sferę normalności

- dodał Damian Antczak van Nispen. Nie da się ukryć, że panowie idealnie się dobrali, a miłośnicy programu "Królowe życia" z wielką przyjemnością zasiadają przed telewizorami, by śledzić ich barwne, pełne przygód życie.

Leon i Damian w nowym sezonie programu "Królowe życia"

Losy szczęśliwej pary można także śledzić w 11. sezonie programu "Królowe życia". Leon i Damian nie ukrywają, że mają zamiar dostarczyć widzom solidnej porcji rozrywki.

Będą płatki róż, szybkie auta, ale też kilka domowych rzeczy

- wyznali ze śmiechem. Fani z pewnością nie mogą się już doczekać premierowych odcinków z udziałem swoich ulubieńców.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu z programem pożegnali się Rafał Grabias i Gabriel Seweryn. Oni także tworzyli zgrany duet w pracy i w życiu prywatnym, dlatego wiele osób porównuje ich do małżeństwa z Trójmiasta. Zapytani o to Damian i Leon, błyskawicznie udzielili odpowiedzi.

Ludzie wiedzą, kim jesteśmy. Jesteśmy totalnie inni, mamy swoją osobowość i nie musimy się porównywać do nikogo. A jak ktoś ma ochotę - bardzo proszę

- skomentowali panowie, którzy w kolejnych odcinkach formatu z pewnością potwierdzą swoje słowa.

Nowy sezon programu "Królowe życia" startuje 26 sierpnia 2021 roku. Premierowe odcinki popularnego reality show są emitowane w czwartki i piątki od godziny 22:05 na antenie stacji TTV. Dostępne są także dla użytkowników platformy Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości