Gwiazdy

Lara Gessler - jak odnalazła się w roli mamy? "Do rodzicielstwa podchodzę bardzo intuicyjnie"

Gwiazdy

Lara Gessler od kilku miesięcy spełnia się jako szczęśliwa mama. Mała Nena nie tylko stała się jej oczkiem w głowie, ale także została gwiazdą instagramowego profilu popularnej restauratorki. Nam Lara opowiedziała nieco więcej o rodzicielstwie, relacjach ze swoją mamą, Magdą Gessler i planach zawodowych.

Lara Gessler - uroki macierzyństwa

W październiku 2020 roku Lara Gessler powitała na świecie pierwszą córeczkę. Szczęśliwą nowiną zarówno świeżo upieczona mama, jak i babcia Magda, podzieliły się bardzo szybko w mediach społecznościowych. Nena rośnie jak na drożdżach, a jej losy podziwiają wszyscy fani rodziny Gessler. Jak w nowej sytuacji odnalazła się młoda mama?

- Jest wspaniale, trafiło nam się przekochane dziecko. Do rodzicielstwa podchodzę bardzo intuicyjnie. Ona jest łagodna, przesypia całe noce i nie krzyczy za dużo – powiedziała.

Spokojne usposobienie Neny pozwoliło rodzicom na organizację wspólnych wyjazdów. Niedawno rodzina spędziła 7 tygodni na Fuerteventurze. Jak dziewczyna zniosła ponad 5-godzinny lot?

- Jak lecieliśmy w jedną stronę, to miała niecałe trzy miesiące i przespała całą podróż. W drodze powrotnej też sobie dała radę, było tyle dzieci, że jej nie było słychać – dodała.

W lutym Magda Gessler zapytana o relacje z wnuczką, w żartobliwy sposób przyznała, że Lara nie dopuszcza jej do Neny. W sieci zawrzało, a o zaskakującej wiadomości pisały wszystkie portale. W Dzień Dobry TVN świeżo upieczona mama zdementowała plotki.

To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą

- wyjaśniła Lara.

Lara Gessler – plany wydawnicze

Lara Gessler, mimo wielu obowiązków, nie spoczywa na laurach. Restauratorka wciąż rozwija się zawodowo, a pracę łączy z wychowywaniem córki. Jak przyznała, kilkutygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie zakończył się napisaniem e-booka pt. "Randka w domu". Książka powstała w wyniku konwersacji z obserwatorami na Instagramie. W najnowszym wydaniu Lara zdradziła m.in., jak przygotować wnętrza, by poczuć romantyczny klimat i miło spędzić czas we dwoje.

- Bardzo lubię pisać. Zapytałam na Instagramie, czy fani chcieliby książkę o tym, jak odczarować tę domową przestrzeń. Kiedy restauracje się nie otwierają, to co zrobić, żeby ten dom był dla nas dobry na każdy romantyczny wieczór, który chcielibyśmy ze sobą spędzić. Na podstawie tych potrzeb postała "Randka w domu" w formie e-booka - wyjaśniła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Kochają swoje srebrne włosy. "Miałam 16 lat, gdy zauważyłam u siebie pierwszy siwy kosmyk"

Aga i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obchodzili drugą rocznicę małżeństwa. "Było dużo plusów i minusów"

Pierwsze na świecie przypadki zakażenia nowym wirusem ptasiej grypy. "Pokonał barierę międzygatunkową"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości