Gwiazdy

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z modelką rozgrzało sieć. Co łączy go z Ludwiką Cichecką?

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wie, jak przykuć uwagę mediów. Na instagramowy profil dziennikarza wpadło zdjęcie, na którym pozuje ze znaną modelką, Ludwiką Cichecką. Opis jasno sugeruje, że tych dwoje może łączyć coś więcej. Jaka jest prawda?

Kuba Wojewódzki zakochany?

Kuba Wojewódzki od prawie 20 lat kojarzony jest głównie ze swoim talk-show. Program ciągle cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a i gwiazda prowadzącego zdaje się nie gasnąć. Nic zatem dziwnego, że media niemalże od początku kariery dziennikarza próbują zdobyć informacje o jego życiu prywatnym.

Ostatnio sieć obiegły plotki, jakoby Kuba Wojewódzki był w nowym związku. Wszystko po tym, kiedy do sieci wrzucił zdjęcie z piękna kobietą, dodając tajemniczy opis:

- Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim... My właśnie zaczęliśmy świętować - czytamy we wpisie dziennikarza.

Kuba Wojewódzki - kim jest Ludwika Cichecka?

Tajemnicza kobieta, która gości na zdjęciu Kuby Wojewódzkiego, to Ludwika Cichecka. 29-letnia modelka pochodzi Rybnika. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie skupia się na modelingu. Dodajmy, że wcześniej brała udział w kilku konkursach piękności. W 2016 r. ubiegała się o koronę w konkursie Miss Polonia . Obecnie jest twarzą kilku programów jednej ze stacji telewizyjnych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 60 tys. osób.

Kuba Wojewódzki - związki

Życie miłosne gwiazdy TVN od zawsze budziło ogromne emocje. Pamiętamy, kiedy romansem Wojewódzkiego i Anny Muchy żył cały show-biznes. W 2003 r., kiedy zaczęli się spotykać, 40-letni wówczas Kuba Wojewódzki był jedną z topowych polskich gwiazd. W tym samym czasie młodsza od niego o 17 lat Anna Mucha, prężnie rozwijała swoją karierą aktorską. Niestety, po niespełna 3 latach miłosna idylla dobiegła końca. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki rozstali się w 2006 r.

Kolejnym głośnym medialnie związkiem dziennikarza był ten z Renatą Kaczoruk. Para zaczęła spotykać się w 2013 r. Ich związek przetrwał 5 lat.

Póki co Kuba Wojewódzki nie potwierdził, czy z piękną Ludwiką Cichecką łączy go coś więcej.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Idealny mężczyzna według Renaty Kaczoruk. "Przede wszystkim lubię jak jest dojrzały i odważny"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości