Afera na brytyjskim dworze po głośnym wywiadzie. "Meghan miała myśli samobójcze"

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym
Harry i Meghan w historycznym wywiadzie dla Oprah Winfrey zwierzyli się z dramatu, jaki przeżywali będąc członkami rodziny królewskiej. Dziennikarka zapowiedziała, że rozmowa pozbawiona będzie tematów tabu. Książęca para opowiedziała więc o aferze rasistowskiej i życiu, które dalekie było od bajki. Wszystko to doprowadziło Meghan do myśli samobójczych, a Harry'ego do odcięcia się od brytyjskiego dworu. "Królowa nie będzie oglądać tego cyrku z Harrym i Meghan" - cytowała brytyjską prasę naszym widzom Anna Senkara w Dzień Dobry TVN.

Harry i Meghan: wywiad u Oprah. Gdzie obejrzeć?

Amerykanie już widzieli ten wywiad, natomiast reszta świata, m.in. Wielka Brytania i Polska zobaczą go dopiero dzisiaj. Stacja BBC nałożyła geoblokadę, która uniemożliwiła emisję poza granicami USA. Nie zmienia to faktu, że już dowiedzieliśmy się, o czym Meghan i Harry opowiedzieli w rozmowie z Oprah.

- To historyczne chwile i ogromna medialna bomba. The Sun napisało, że "Meghan odpala bombę atomową", ale gwarantuję, że tę bombę odpala także Harry. Oprah powiedziała, że nie było tematów tabu. Internet płonie - zaczęła Anna Senkara.

Przypomnijmy, że TVN24 pokaże głośny wywiad 8 marca o 20.30.

Harry i Meghan u Oprah. Afera rasistowska

Anna Senkara wypunktowała, co dzieje się na nagłówkach brytyjskiej prasy, która wrogo nastawiona jest do poczynań księcia Harry'ego i jego żony. Była aktorka nie tylko powiedziała o znamionach rasizmu, których była świadkiem. Wyznała także, że miewała myśli samobójcze.

- "The Guardian" podaje, że w Pałacu Buckingham były obawy o kolor skóry Archiego jeszcze przed jego narodzinami. BBC mówi, że jeden z członków rodziny królewskiej zastanawiał się, jak ciemna będzie skóra chłopca. Brytyjska stacja telewizyjna Sky News podaje, że Meghan czuła się wyizolowana i bezbronna wobec mediów - mówiła nasza dziennikarka.

- Myślę, że w pałacu panuje żal i szok, bo mocny cios przyszedł zza oceanu. "The Sunday Times" napisał, że "królowa nie będzie oglądać tego cyrku z Harrym i Meghan". "Sunday Express" podaje natomiast, że królowa jest skupiona na zdrowiu księcia Filipa - dodała.

Harry i Meghan u Oprah. USA staje w obronie pary

Jak donosi Anna Senkara, prasa w rodzinnych stronach Meghan, stanęła murem za nią i za Harrym. W USA jedyne krytyczne komentarze wymierzone są w stronę brytyjskiej rodziny królewskiej.

- Mówi się, że Pałac Buckingham nie chronił Meghan i że powinni ją przeprosić. Natomiast sam Harry wychwalany jest jako mąż i ojciec, który chroni swoją rodzinę - powiedziała dziennikarka.

Wywiad zakochanych u Oprah stał się na tyle gorącym tematem, że podzielił ludzi na dwa obozy: team Meghan i team Pałac Bukcingham .

- Pierwszy z nich mówi mniej więcej to samo, co Amerykanie. Natomiast zwolennicy rodziny królewskiej mówią, że żona Harry'ego wiedziała, co robi, za dużo narzeka i za bardzo zachowuje się jak księżna Diana - podsumowała nasza dziennikarka.

Harry i Meghan zdradzili płeć dziecka

Książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w maju 2018 roku. Ich ślub w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor był wydarzeniem na skalę międzynarodową. Teraz brytyjskie media podały, że Harry i Meghan tak naprawdę pobrali się podczas skromnej, sekretnej ceremonii na trzy dni przed wystawnym ślubem.

Wielbiciele pary już odliczają miesiące do przyjścia na świat ich drugiego dziecka. Zakochani podzielili się radosną nowiną w Walentynki. Faktem, że mały Archie wkrótce zostanie starszym bratem, żyje nie tylko cała Wielka Brytania, ale świat.

- Sussexom urodzi się latem córeczka i to będzie ich drugie i ostatnie dziecko - wyznała Anna Senkara.

Przypomnijmy, że Meghan i Harry mają za sobą wyjątkowo trudne doświadczenie. Kilka miesięcy temu para spodziewała się drugiego dziecka, niestety księżna Sussex poroniła. O nieszczęściu 39-latka napisała w eseju, który opublikowany został 25 listopada 2020 r. w magazynie "New York Times".

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Anna Senkara

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz