Gwiazdy

Krzysztof Gojdź zrelacjonował w sieci szczepienie na COVID-19. Znana aktorka w wulgarny sposób skomentowała jego wpis

Gwiazdy

Aktualizacja:
Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź relacjonował na Instagramie przebieg swojego szczepienia przeciwko COVID-19, a także zachęcił obserwatorów do przyjęcia preparatu, który ma nam pomoc zwalczyć pandemię koronawirusa. Niestety post nie spodobał się Violi Kołakowskiej.

Krzysztof Gojdź zaszczepił się na COVID-19

Tematem szczepień na COVID-19 żyje cała Polska. Przyjmowanie preparatu poza kolejnością wywołało w ostatnich dniach sporo zamieszania, bowiem pierwsze dawki trafić miały do medyków i osób najbardziej narażonych na zarażenie. Co więcej, obywatele podzieli się także na dwa obozy, z których jeden wyraża chęć przyjęcia preparatu, drugi zaś podchodzi do tematu bardzo negatywnie.

Do pierwszej grupy należy Krzysztof Gojdź, który relacją z przebiegu szczepienia pochwalił się w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieścił filmik z Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie i opatrzył go opisem:

Szczepić się czy nie szczepić? Oto jest pytanie! Nie "górniakujmy". Słuchajmy się ekspertów. Ja już po i...nie świecę na neonowo. Druga dawka szczepionki czeka na mnie w Miami po 3 tygodniach Tak! Czuję się już bezpieczniej, wkraczając w Nowy Rok 2021 z odpowiedzialnością i nadzieją na powrót do normalnego świata. Zróbcie to samo!

- napisał lekarz.

Viola Kołakowska krytykuje znanego chirurga

Niestety nagranie, w którym lekarz zachęca obserwatorów do szczenień, nie wszystkim przypadło do gustu. Wśród negatywnych komentarzy internautów swoje zdanie wyraziła także Viola Kołakowska, która należy do osób sceptycznie podchodzących do pandemii koronawirusa. Oburzona aktorka dosadnie i wulgarnie skomentowała post Krzysztofa Gojdzia, zarzucając mu, że w rzeczywistości nie przyjął szczepionki, lecz wraz z innymi celebrytami tylko odpłatnie ją reklamuje.

- Kolejna sprzedajna k***a. Brawo! Pytanie! Sól fizjologiczna? Odpowiedz człowieku szczerze ludziom… Przejście na drugą stronę będzie paskudne niestety - napisała Kołakowska.

Pod postem wywiązała się dyskusja. Internauci bronili Krzysztofa Gojdzia, tym samym zarzucając Violi brak wiedzy medycznej. Lekarz postanowił odnieść się do zarzutów hejterów i na Instastory odpowiedział, dlaczego postanowił się zaszczepić.

- Zaszczepiłem się, bo chcę żyć, bo jestem odpowiedzialnym człowiekiem. Chcę, żeby moja rodzina i znajomi żyli w zdrowiu. Chcecie, to nawalajcie we mnie komentarzami negatywnymi, naprawdę leję na to, bo to Wy będziecie zdychać, powtórzę zdychać, bo to nie jest umieranie – tłumaczył Krzysztof.

Krzysztof Gojdź: Nie rusza mnie hejt, szczególnie ten polski, bo taka jest nasza mentalność:

Zobacz także:

Łączy operę i hip - hop. Kim jest Krystian Ochman, odkrycie polskiej sceny?

Brakarz – obowiązki, kwalifikacje, zarobki

Kasia Bujakiewicz przeprowadziła się do Lublina. Co tam robi? "Uprawiam triathlon - pranie, sprzątanie, gotowanie"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości