dr Krzysztof Gojdź

  dr Krzysztof Gojdź

  Z rozstępami boryka się duża część kobiet. Okazuje się, że problem dotyczy także mężczyzn i nastolatków. Jaka jest przyczyna ich powstawania? Czy można ich uniknąć? Jeżeli już się pojawią, to jak sobie z nimi poradzić? Dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging ma sposób na ich eliminację.

  Trądzik różowaty to głównie przypadłość kobiet. Nieleczona może doprowadzić do wielu problemów. Dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging ma sposób na eliminację zaczerwienienia, zarumienienia i widocznych naczyń krwionośnych.

  Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, dlatego też najszybciej się starzeje. Powstają kurze łapki, lwia zmarszczka, pod oczami pojawiają się cienie i worki. Na czym polega zabieg ich usunięcia? Czy problem cieni pod oczami dotyka też młodych ludzi? Opowiedział nam o tym dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging.

  Skóra kobiety po 40. zaczyna się starzeć w przyspieszonym tempie. Traci sprężystość, tworzą się głębokie zmarszczki i zmienia się owal twarzy. Doktor n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging pokazał nam, jak za pomocą kilku zabiegów odmłodzić skórę.

  Na to pytanie już niedługo odpowie dr Krzysztof Gojdź, który postanowił wydać książkę i zdradzić sekrety medycyny estetycznej w Polsce. Czy lekarz zdradzi które gwiazdy najchętniej odwiedzają jego gabinet? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pozuje na ściankach, udziela wywiadów i zbiera "lajki" na Instagramie. Dr Mike z USA zyskał miano najprzystojniejszego lekarza. Jakie ma plany na przyszłość? Czy wiąże je z showbiznesem? Co daje mu obecność na czerwonym dywanie. Z lekarzem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dr Mike ma powiązania z Polską.

  W Dzień Dobry TVN gościem był dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging. Problem przebarwień na skórze dotyczy wielu osób. Skąd one się biorą i jak skutecznie się ich pozbyć? Dlaczego zdaniem specjalisty chodzenie na "solkę" nie sprzyja kondycji naszej skóry? Ile zabiegów medycznych potrzeba dla uzyskania spektakularnych efektów i jakie są ich koszty? Zobaczcie, co radził doktor Gojdź osobom po przebytych zabiegach kosmetycznych.

  Jesteście ciekawi, co specjalista od piękna dr n. med. Krzysztof Gojdź powiedział o naszych prowadzących? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała doktora, jak mocno - jego zdaniem - Dorotę i Marcina nadgryzł w ciągu 10 lat ząb czasu. Kto z prezenterów Dzień Dobry TVN jest faworytem fachowca? Czy Marcin "malował" sobie włosy? Co zrobiłby nasz prowadzący, gdyby zaczął łysieć? :)

  W Dzień Dobry TVN gościem był dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging. Porozmawialiśmy z doktorem na temat skóry twarzy, która starzeje się bardzo szybko. Uzykaliśmy kilka cennych porad na temat tego, jak zadbać o kondycję skóry po 40. roku życia i dlaczego wcześniej nie warto w nią ingerować. Jakie zabiegi medycyny etetycznej pobudzą naszą skórę do działania? Jak długo możemy cieszyć się ich efektami i kto powinien zabiegi te wykonywać? Doktor zdradził również, dlaczego kobiety po prekroczeniu pewnej granicy wieku potrzebują bardziej takich zabiegów, niż mężczyźni.

  Z okazji jubileuszu Dzień Dobry TVN, w jedenastym sezonie programu wprowadzamy nowe cykle. Na naszych kanapach zasiadła dziś dobrze Wam znana z kącika kulinarnego Daria Ładocha. Blogerka będzie przeprowadzać metamorfozy i zmieniać nawyki żywieniowe Polaków. Wiesław Skiba - „złota rączka” - podpowie, jak radzić sobie z drobnymi usterkami w domu. Gościliśmy również Pawła "Bibę" Binkiewicza, który na czerwonych dywanach będzie zgłębiał tajemnice polskiego show-biznesu, a dr Krzysztof Gojdź nauczy Was, jak spowolnić proces starzenia się bez użycia skalpela. I co Wy na to?