Gwiazdy

Zespół Kombii osłodził widzom poświąteczny poniedziałek. Już od 37 lat życzy "Słodkiego, miłego życia!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ten rok był wyjątkowo trudny dla nas wszystkich, potrzebujemy więc ukojenia nerwów i złagodzenia stresów. Dlatego specjalnie dla naszych widzów wystąpił zespół Kombii, który od prawie czterech śpiewa swój hit "Słodkiego, miłego życia!". Jakie plany mają muzycy na 2021 rok?

Koncerty odwołane, festiwale również - tak wyglądał rok 2020 dla większości muzyków. Jak zespół Kombii odnalazł się w pandemicznej rzeczywistości?

- Nie napracowaliśmy się za bardzo, wręcz przeciwnie. Aczkolwiek udało nam się skończyć nasz nowy album z premierowymi piosenkami, który - miejmy nadzieję - będzie wydany, jak najszybciej w 2021 roku - zapowiedział wokalista Grzegorz Skawiński.

Nowa płyta Kombii

W listopadzie w rozmowie z naszą reporterką Agatą Zjawińską piosenkarz wyjawił, że będzie to podwójna płyta.

- Jedną część płyty wyprodukował Sir Michu, który na co dzień jest znanym producentem muzyki hip-hop, a drugą część Marcin Limek, który jest znany z klimatów pop-rockowych. Jedna część będzie elektroniczna i może trochę przypominająca nasze stare klimaty z lat 80., tylko podane w nowoczesny sposób - tłumaczył wówczas Skawiński.

Kombii - "Słodkiego, miłego życia" w Dzień Dobry TVN

W poświąteczny poniedziałek zespół nie zagrał nowych kawałków, a postanowił umilić widzom piosenką "Słodkiego, miłego życia" powrót do pracy oraz nieco "osłodzić" trudny, mijający rok.

Utwór ten po raz pierwszy można było usłyszeć jesienią 1983 roku. Przewinął się przez wszystkie rozgłośnie radiowe, długo gościł na listach przebojów i do dziś budzi pozytywne emocje.

Posłuchajcie utworu w naszym materiale wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Kultowa scena z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" w nowej odsłonie. To wideo jest prawdziwym hitem

"Prime Time" nominowany na Sundance Film Festival. Wielki debiut Jakuba Piątka

Tomasz Sekielski - jak utrata prawie 90 kg odmieniła życie dziennikarza? "Dla mnie ten rok jest znakomity"

Pozostałe wiadomości