Kombii

  Kombii od lat należy do grona najpopularniejszych zespołów w Polsce. Mimo upływu czasu ciągle tworzą nową muzykę, koncertują i wydają płyty. Najnowsza z nich pt. "KOMBII 5" ukazała się na rynku we wrześniu 2021 roku. Na scenie DDTVN zaprezentowali singiel z tego albumu.

  Wierni fani Kombii długo czekali na ten moment. Apetyt na nową płytę wzrósł wraz z wydaniem trzech singli, zapowiadających album "5". Wreszcie 3 września na rynku muzycznym pojawił się

  Agata Zajawińska wybrała się do Gdańska, by porozmawiać z muzykami zespołu Kombi. W tym roku grupa świętuje 45-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji panowie przygotowali dla swoich fanów małą niespodziankę. Jaką?

  Ten rok był wyjątkowo trudny dla nas wszystkich, potrzebujemy więc ukojenia nerwów i złagodzenia stresów. Dlatego specjalnie dla naszych widzów wystąpił zespół Kombii, który od prawie czterech śpiewa swój hit "Słodkiego, miłego życia!". Jakie plany mają muzycy na 2021 rok?

  "Black & White" to jeden z wielkich hitów lat 80. ubiegłego wieku. Utwór wykonał na scenie Dzień Dobry TVN zespół Kombii.

  Utwór "Kochać cię - za późno" to jeden z przebojów grupy Kombii. I właśnie tę piosenkę, ale w nieco zmienionej aranżacji, zespół zagrał na scenie Dzień Dobry TVN.

  Zespół Kombii będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas Sylwestra TVN Hello 2017. Czy był jakiś sylwester, kiedy nie występowali na scenie? Która z imprez sylwestrowych zapadła im najbardziej w pamięci? Co przygotowali na Hello 2017? Jak się układają ich stosunki z Agnieszką Chylińską?

  W tym roku duet Skawiński & Tkaczyk (Kombii) obchodzi czterdziestolecie istnienia. Swój jubileusz celebrują nową płytą - "Kombii Symfonicznie", na której znalazły się ich największe przeboje. W Dzień Dobry TVN Grzegorz Skawiński i Waldek Tkaczyk przypomnieli historię Kombii. Dowiedzieliśmy się, jak wspominają minione lata i czy myślą już o zakończeniu kariery.

  W środę w Dzień Dobry TVN: pomysł, który wzbudza wiele emocji i jeszcze większe protesty - rozmawiamy o tym, jakie mogą być skutki zaostrzenia prawa aborcyjnego. Oprócz tego: przez 40 lat przeżyli niejedno randez vous i mogą czuć się prawdziwymi królami życia - na naszej scenie ponadczasowy Kombii. A na koniec coś w co trudno uwierzyć: wyskoczyła ze statku i przez cztery godziny dryfowała w wodzie - sprawdzamy, jaki może być finał małżeńskich kłótni. Zaczynamy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: dziecięcy świat Agnieszki Chylińskiej oraz Maria Szarapowa i świat sportu bez złudzeń - Filip Chajzer sprawdza, czy kibice są w stanie wybaczyć stosowanie dopingu. A także z Edytą Herbuś spotykamy się na czacie, a Sławomir spotyka na swojej drodze lidera Kombii. Startujemy o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Tym razem specjalny wysłannik Dzień Dobry TVN Biba wpadł jak strzała za kulisy koncertu Kombii. Jak wygląda sobowtór Grzegorza Skawińskiego? Czego zespół zażyczył sobie od organizatorów koncertu - pokoju pełnego białych róż i drogiego szampana? Bibie udało się namówić Grzegorza Skawińskiego do wspólnego wykonania utworu "Słodkiego, miłego życia". Jak wypadli? :)

  Po czterech latach milczenia grupa KOMBII powraca z nowym albumem „Wszystko jest jak pierwszy raz”. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór „Za sobą”. Podoba Wam się?

  Zespół Kombii nagrał nową płytę, która jest już w sprzedaży. Dlaczego nazwali ją "Wszystko jest jak pierwszy raz"? Kto skomponował do niej muzykę, a kto napisał teksty? Gdzie będą grać koncerty? O to zapytał Bartek Węglarczyk. Zespół Kombii zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę z najnowszego albumu zatytułowaną "Jak pierwszy raz". Jak Wam się podoba ten utwór?

  W sobotę zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ja w Twoim wieku". Bohaterem odcinka będzie Maciej Miecznikowski. Czy spóźniał się do szkoły? Bądźcie z nami od 8:30!

  Dmuchawce, żelki, mech, kamienie ozdobne, a także pępek lub ząb dziecka! Pani Sylwia Całus, która projektuje biżuterię z żywicy i srebra, jest w stanie zatopić w żywicy dosłownie wszystko. Do studia Dzień Dobry TVN przyniosła wisiorki, bransolety, naszyjniki i pierścionki, które bardzo spodobały się Marcinowi Prokopowi. Zobaczcie naszego Władcę Pierścieni!

  Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk współpracują ze sobą od ponad 30 lat, a ich miłość do muzyki nie słabnie. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Kombii wykonał akustycznie utwór "Krople" z płyty "O miłości". To nowa odsłona piosenki z płyty wydanej w ubiegłym roku.