Gwiazdy

Wylicytuj kolację z gwiazdami. Dzięki tej akcji spełnisz marzenia chorych dzieci

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Prawdziwa kolacja marzeń

Fundacja Mam Marzenie co roku organizuje akcje, podczas której można wylicytować kolację z ulubioną gwiazdą w jednej ze znanych restauracji. O szczegółach wydarzenia w Dzień Dobry TVN opowiedzieli wolontariusz fundacji Marcin Czerwiński, modelka Karolina Pisarek oraz piosenkarka Anna Karwan.

Na czym polega akcja Kolacja Marzeń?

Fundacja Mam Marzenie już po raz ósmy organizuje akcję Kolacja Marzeń. Co roku chętni mogą pomóc w spełnieniu marzeń podopiecznych Fundacji (czyli dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu) licytując kolację ze swoją ulubioną gwiazdą. Dzięki uzyskanym środkom, najmłodsi doświadczają niezapomnianych chwil i zapominają o cierpieniach, z którymi niestety muszą żyć na co dzień.

- W chwili obecnej możemy się już pochwalić tym, że jesteśmy nie tylko specjalistami od spełniania marzeń naszych podopiecznych, ale także innych ludzi. Takich wspaniałych kolacji odbyło się już 211 przez te 8 lat. Przede wszystkim dzięki tej akcji mogliśmy wesprzeć naszych podopiecznych, gdyż uzyskaliśmy już kwotę ponad 530 tys. złotych właśnie dzięki tym wszystkim ludziom, którym biorą udział w tej licytacji - powiedział w Dzień Dobry TVN wolontariusz fundacji Mam Marzenie, Marcin Czerwiński.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Tegoroczna licytacja Fundacji Mam Marzenie

Tym razem fundacja Mam Marzenie namówiła 52 polskie gwiazdy do wystawienia kolacji na portalu aukcyjnym z nimi samymi, a także 25 restauracji, które te kolacje ufundują. W poprzednich latach padło wiele rekordów. Za najwyższą cenę zostały wylicytowane spotkania z Michałem Szpakiem (20600 zł) oraz Agnieszką Więdłochą (14100 zł). Anita Sokołowska i Marcin Dorociński należą do grona artystów, którzy sami wyrażają chęć ponownego uczestnictwa. Z kolei Dorota Wellman potwierdza przyjaźń z ludźmi, z którymi była na kolacji. W tym roku będzie można wylicytować spotkania m.in. z Karoliną Pisarek i Anną Karwan.

 - To zawsze jest takie przyjazne spotkanie, przede wszystkim dlatego, że spotykamy się tam, bo obydwoje pomagamy. To jest niesamowite spotkanie, kiedy można się z tym drugim człowiekiem podzielić taką dobrocią - stwierdziła Karolina Pisarek w naszym programie.

- Jak mogę wziąć udział w takiej akcji, w której również i moi fani zostali zaangażowani - i jednocześnie i oni pomagają i ja pomagam - to mam poczucie, że w tym dzisiejszym bardzo trudnym świecie jesteśmy w stanie pobudzić trochę te nasze serca do pracy nie tylko takiej, żeby nasz organizm funkcjonował normalnie, ale po prostu, żeby robić coś dobrego w końcu, żeby spróbować trochę rozprzestrzenić tej miłości - dodała Anna Karwan.

Pierwszy etap wystartował 2 grudnia 2021 roku o godzinie 20.00 i potrwa do 12 grudnia do godziny 20:00. 12 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00 rozpocznie się drugi etap, który zakończy się 22 grudnia o godzinie 20.00.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości