Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z dzieciństwa. "Jak ja tego nie lubiłam! Chyba zresztą widać"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
prowadząca DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak z okazji mikołajek postanowiła powspominać dawne czasy. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z dzieciństwa i zaskoczyła fanów. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała.

Dzieciństwo Agnieszki Woźniak-Starak

Prowadząca Dzień Dobry TVN wychowała się w Warszawie. W dotychczasowych wywiadach podkreślała, że ma cudownych rodziców, którzy dali jej wszystko, co mogli, choć czasami potrafili ją ściągnąć na ziemię.

- Jak miałam siedem lat i patrzyłam w lustro, to myślałam, że jestem ideałem i wszystkie dziewczynki powinny wyglądać tak, jak ja. Cudowne uczucie. Mama brutalnie ściągnęła mnie na ziemię. Zapytałam: "Mamo, czy ja jestem ładna?". A mama odpowiedziała: "Taka sobie". I się skończyło! A ja, głupia, myślałam, że każda dziewczynka powinna mieć długie blond włosy i niebieskie oczy. (...) Bajki unieszczęśliwiają dziewczynki, bo spodziewają się później księcia na białym koniu, który wjedzie i uratuje, będzie ideałem. A życie jest inne - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla "Vivy".

Agnieszka Woźniak-Starak ze św. Mikołajem

W poniedziałek, 6 grudnia Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła cofnąć się wspomnieniami do czasów dzieciństwa. W mediach społecznościowych opublikowała czarno-białą fotografię, która była zrobiona na tle choinki. Do ujęcia dziennikarka zapozowała ze św. Mikołajem.

- Właśnie dostałam od mamy. Mikołajki. Szklarska Poręba. Wczasy. Jak ja tego nie lubiłam!!!!!!! Chyba zresztą widać. Mam nadzieję, że Wasze dzisiejsze Mikołajki są bardziej udane, czego z całego serca Wam życzę - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Fotografia wzbudziła wielkie emocje wśród internautów, którzy również zaczęli wspominać swoje Mikołajki. W komentarzach czytamy: "Dziecięcy koszmar. Maski Mikołajów wzbudzały strach", "Mam takie same zdjęcia i również na wszystkich mam nadętą minę. Magia lat 80-tych" czy "Patrząc na to zdjęcie, ja się w ogóle nie dziwię, że w latach 80-tych wszyscy jak jeden mąż baliśmy się Gwiazdorów, Dziadków Mrozów i Mikołajów". Wiele osób zwróciło także uwagę, że Agnieszka Woźniak-Starak była śliczną dziewczynką i porównywali ją do laleczki. Łukasz Jemioł z kolei napisał: "Cudo! #vintagestyle zawsze".

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości