Gwiazdy

Jak popularność wpłynęła na życie i związek Klaudii El Dursi? "Już wiem, jak sobie z tym radzić"

Gwiazdy

Klaudia El Dursi zabrała najbliższych na plan "Hotelu Paradise". Jak wygląda ich codzienność? Jej partner, Jacek Leszczyński opowiedział o kulisach życia u boku jednej z najgorętszych gwiazd w Polsce. Ocenił również postępy ukochanej przed kamerą.

Klaudia El Dursi nie wygrała "Top Model", ale to nie przeszkodziło jej w podboju show-biznesu. Gwiazda nagrywa obecnie kolejny, trzeci już sezon "Hotel Paradise". Tym razem single będą szukać miłość nie na Bali, a na Zanzibarze. Klaudia El Dursi zabrała ze sobą na plan zdjęciowy partnera oraz dwóch synów.

Klaudia El Dursi z partnerem na planie "Hotel Paradise"

W rozmowie z Mateuszem Hładkim Klaudia El Dursi i Jacek Leszczyński opowiedzieli o tym, jak nagła popularność wpłynęła na ich relację. Ukochany modelki nie ukrywa, że na samym początku mieli pewne trudności.

- Musieliśmy się przyzwyczaić, że docierają do nas różne informacje i że ludzie interesują się naszym życiem, ale teraz już z górki i jest okej. (...) Staram się nie zaglądać na te portale i w komentarze. Już wiem, jak sobie z tym radzić - powiedział.

Jak zapewnił, sława nie zmieniła Klaudii i nadal jest tą samą partnerką i mamą, w której się zakochał.

Klaudia El Dursi i "Hotel Paradise" w Tanzanii

Trzeci sezon "Hotel Paradise" powstaje w Afryce. Klaudia El Dursi przyznała, że tanzańskie warunki różnią się od balijskich.

- Bali było dużo bardziej rozwinięte pod względem turystycznym, czy nawet chociażby możliwości kupienia czegokolwiek. Na Zanzibarze tego nie ma. Tutaj naprawdę trzeba przyjechać dobrze przygotowanym. Nie ma co liczyć, że na miejscu coś się kupi czy załatwi, bo to jest faktycznie bardzo problematyczne - wyjawiła.

Gospodyni show szybko dodała, że bajeczne widoki rekompensują wszystkie drobne niedogodności.

Jak najmłodszy syn reaguje na popularność Klaudii El Dursi? Dowiesz się tego z materiału wideo.

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości