Gwiazdy

Katy Perry pokazała figurę po ciąży i zdradziła, jak ukrywa niedoskonałości sylwetki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Katy Perry

Katy Perry znana jest ze swojego dystansu do życia i poczucia humoru. Wokalistka potrafi śmiać się z siebie i rozładować napięcie w każdej sytuacji. Teraz udowodniła to po raz kolejny. Gwiazda niecałe cztery miesiące temu została po raz pierwszy mamą, a teraz postanowiła pokazać fanom niedoskonałości swojej sylwetki. Zdradziła również, jak je ukrywa.

Trudy macierzyństwa Katy Perry

Pod koniec sierpnia znana piosenkarka i przystojny aktor zostali rodzicami. Choć Orlando wychowuje syna z poprzedniego związku z Mirandą Kerr, dla Katy jest to pierwsze dziecko. Podobno mała Daisy Dove jest niezwykle grzeczna, przesypia noce, a urodę odziedziczyła po mamie. Mimo tego Perry i tak jest niezwykle zmęczona, a wytchnienia szuka w transcendentalnej medytacji.

- Jestem nową matką. Moja córka to taki dar, ale czasami pojawia się wyzwanie dotyczące snu, bez względu na to, ile masz wsparcia. I skąd mam wziąć te sześć godzin, które kiedyś dostawałam? Gdzie to poszło? - pytała Katy Perry w jednym z wywiadów.

Ku uciesze fanów, znalazła jednak czas, by wrócić już do pracy.

Figura Katy Perry po ciąży

Wokalistka nigdy nie bała się szokować - farbowała włosy na wszystkie kolory tęczy i zaskakiwała wielobarwnymi stylizacjami. Była również posiadaczką niezwykle kobiecej, lecz zgrabnej sylwetki. Choć od czasu porodu minęły trzy miesiące, na podstawie dodawanych przez nią zdjęć wydawało się, że cieszy się już smukłą figurą. Okazuje się jednak, że nie zawdzięcza jej wizytom na siłowni, lecz odpowiedniemu maskowaniu.

Katy Perry dodała na TikToka oraz Instagrama zabawny filmik z przygotowań do sesji zdjęciowej. Pozuje na nim w lateksowym, niebieskim trenczu i ułożonej blond fryzurze. W hasztagu opisującym wideo pojawia się pytanie "Co tworzy kobietę?". Z każdym kolejnym krokiem gwiazdy w stronę kamery, wyświetlają się słowa: "siła", "pewność siebie" oraz "styl". Gdy wokalistka zatrzymuje się przed filmującym, nagle podnosi płaszcz do góry i odkrywa... bieliznę modelującą. Okazuje się, że to właśnie ona ukrywa brzuch piosenkarki.

Post momentalnie wzbudził entuzjazm wśród fanów, którzy są zachwyceni tym, że 36-letnia mama pokazuje prawdę i śmieje się ze swoich niedoskonałości.

Wam też się podoba podejście Katy?

5 rzeczy, których nie wiesz o Katy Perry. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości