Gwiazdy

Katarzyna Żak onieśmielona posturą kolegi. "Wydawało mi się, że mój mąż jest dużym mężczyzną"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dzień Dobry TVNKatarzyna Żak

Katarzyna Żak od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej lubianych i cenionych aktorek. Jej komediowe role z łatwością zaskarbiły serca Polaków, zwłaszcza, gdy na ekranie pojawiał się także jej mąż - Cezary. Artystka w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na których jest w ramionach innego mężczyzny, kolegi z pracy. Internauci nie kryli rozbawienia.

Katarzyna Żak na planie "Na Wspólnej"

Aktorka od 1985 roku jest żoną Cezarego Żaka. W mediach regularnie pojawiają się informacje o domniemanym rozstaniu pary. Niestety małżonkowie rzadko udzielają wspólnych wywiadów, zwłaszcza dotykających sfery prywatnej. Jeszcze w sierpniu tego roku, po ostatnich takich doniesieniach aktorka zdecydowała się na komentarz za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość, prasa brukowa cytuje nasze "rzekome" wywiady o rozstaniu! Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem!

 - napisała wymownie artystka.

Tym razem Katarzyna Żak postanowiła upublicznić zdjęcie prosto z planu serialu "Na Wspólnej", gdzie jest w towarzystwie dwóch mężczyzn. Pozując do zdjęcia z uroczymi kolegami z planu, postanowiła opatrzyć je zabawnym komentarzem.

Zawsze wydawało mi się, że mój mąż Cezary jest dużym mężczyzną!!! Dziś na planie "Na Wspólnej" przekonałam się, że nie do końca miałam rację

- napisała aktorka wyraźnie rozbawiona sytuacją. Na komentarze od obserwatorów nie musieliśmy długo czekać.

Katarzyna i Cezary Żakowie - para z wieloletnim stażem

Para artystów może pochwalić się 36-letnim stażem małżeństwa, co jest niebywałą rzadkością w świecie show-biznesu. Zdjęcie, które ukazało się w mediach społecznościowych na profilu gwiazdy, odbiło się w Internecie szerokim echem. Fotografia była oczywistym żartem, więc internauci mieli pole do zabawnych dyskusji i docinek. "Przy tych panach wygląda Pani jak mała dziewczynka" - napisała jedna z fanek aktorki. 

Katarzyna Żak zaznaczyła, że zdjęcie zostało wykonane podczas kręcenia jednego z odcinków serialu "Na Wspólnej". Niestety, nie wiemy kiedy na telewizyjnej antenie pojawi się przedstawiony na fotografii wątek. Po minach aktorów możemy jedynie wywnioskować, że wspólna praca przynosi im wiele radości.

Zobacz także:

Cezary Żak o córce Zuzannie, która pracowała na oddziałach covidowych. "Codzienne zgony bez rodzin były niezwykle traumatyczne"

Katarzyna Żak z córkami w Dzień Dobry TVN

Brat Cezarego Żaka to znany i ceniony artysta. Nie wiedzieli o tym nawet fani

Zobacz wideo:

Plotki ze świata gwiazd
Plotki ze świata gwiazd
Dzień Dobry TVN

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości