Gwiazdy

Brat Cezarego Żaka to znany i ceniony artysta. Nie wiedzieli o tym nawet fani

Gwiazdy

Cezary Żak ma urodziny

Cezary Żak to jeden z najbardziej lubianych aktorów w polskim show-biznesie. Niedawno obchodził 60. urodziny - wówczas rodzina, znajomi i fani dosłownie zasypali go życzeniami. Przypomniano także o tym, że jego brat jest równie popularny, jak on sam.

Cezary Żak ma brata ciotecznego, którego znają wszyscy Polacy

Cezary Żak kilka dni temu świętował swoje 60. urodziny. Jego ukochana żona Kasia napisała w mediach społecznościowych, że upływający czas nie ma dla niej żadnego znaczenia, bowiem mąż jest dla niej coraz ciekawszą postacią. - Dziś są okrągłe urodziny mojego męża. A On coraz bardziej interesujący! – zapewniła.

Nie tak dawno odniosła się także do ich rzekomego rozstania. Wyjaśniła fanom, że mniej więcej co wakacje pojawiają się w mediach społecznościowych informacje o tym, że małżeństwo Żaków wisi na włosku i para postanowiła się rozstać, a nawet rozwieść.

Zapewniła jednak, że nadal są razem, mało tego, nadal cieszą się z każdego wspólnie spędzonego dnia.

Przy okazji 60. urodzin Cezarego Żaka, przypomniano także historię jego brata ciotecznego. Chodzi o Tadeusza Drozdę, znanego i cenionego komika, satyryka i konferansjera, którego poczucie humoru ceni wiele osób. Okazuje się, że mamy Tadeusza i Cezarego są siostrami.

- Cezary Żak i ja jesteśmy braćmi ciotecznymi. Jego mama i moja mama to są rodzone siostry - wyjawił Drozda w rozmowie z "Faktem".

Dodatkowo wyszło na jaw, że panowie wychowywali się razem. W jednym z wywiadów Tadeusz Drozda wspominał, że traktował swoją ciocię jak mamę. - Moja rodzona mama zmarła wcześnie. Potem opiekowała się tak można powiedzieć nami mama Czarka. I to ona była moją mamą.

Kim jest Tadeusz Drozda?

Tadeusz Drozda zaczynał swoją karierę w sławnym kabarecie Elita. Prowadził programy satyryczno-rozrywkowe, a także pisał felietony do "Angory" i "Życia Warszawy". Do 2019 r. miał swój program autorski w jednej ze stacji telewizyjnych. Skomponował wiele utworów nuconych nadal przez Polaków, takich jak choćby "Parostatek", który wykonywał Krzysztof Krawczyk.

Tadeusz Drozda ma żonę Ewę, z którą wspólnie wychowują trzy córki, Małgorzatę, Joannę i Ewę.

Satyryka próżno szukać ostatnio w mediach, okazuje się, że choćby chciał, nie ma dla niego zbyt wielu propozycji w mediach, na co żalił się w rozmowie z Plejadą. - Ja mam dziesiątki pomysłów. Tylko telewizje nie tęsknią za mną. Co by nie mówić, jestem coraz starszy, a u nas wiek nie działa na korzyść. W żadnym normalnym kraju taki facet jak Drozda po tylu sukcesach nie zniknąłby ot tak z mediów. Żadna inna telewizja nie pozwoliłaby mi odejść – wyjaśniał.

Zobacz także:

Katarzyna i Cezary Żakowie rozstali się? Aktorka skomentowała doniesienia: "Tradycji stało się zadość"

Julia Rosnowska wychowuje dziecko bez określania jego płci? Aktorka odniosła się do doniesień medialnych

Przed nami wyjątkowo zimna noc. Czy w środę nadejdzie ocieplenie?

Obejrzyj wideo: Cezary Żak w roli reżysera

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości