Gwiazdy

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na wakacjach. "Tylko palma i my"

Gwiazdy

Warnke i Stramowski będą rodzicami

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z popularniejszych aktorskich par w polskim show biznesie. Małżonkowie właśnie pochwalili się zdjęciem z egotycznych wakacji. Zobaczcie sami, jak się bawią!

Katarzyna Warnke i Piotra Stramowski na wakacjach

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedno z najpopularniejszych gwiazdorskich małżeństw w rodzimym show biznesie. Para chętnie dzieli się z fanami - za pośrednictwem mediów społecznościowych - swoim życiem prywatnym. Katarzyna niedawno zamieściła na swoim Isntagramie zdjęcie z wakacji na Zanzibarze. Pod fotografią zamieściła wpis:

- Kiedy niunia ma drzemkę... To wtedy tylko palma i my???

Para kilkanaście miesięcy temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko i takie chwile, które mają tylko dla siebie, są rzadkością.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są parą nie tylko na ekranie, ale także w życiu. Pierwszy raz spotkali się na zdjęciach próbnych do filmu "W spirali". Zgrali w nim małżeństwo, które przechodzi kryzys. Para pobrała się w 2016 roku. W 2019 roku zostali rodzicami.

Katarzyna Warnke o pracy i małżeństwie

Zobacz także:

Przyjaźń z byłym mężem? Gosia Ohme udowadnia, że jest możliwa

Nie uwierzycie, gdzie Maciej Dowbor pracował 20 lat temu. "Prawdziwy telewizyjny chrzest bojowy w warunkach ekstremalnych"

Anna Karwan musiała zwolnić tempo pracy z powodów zdrowotnych. "Leżę unieruchomiona"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości