Katarzyna Grochola pochwaliła się wnukiem. "Wiadomo do kogo podobny"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola wybrała się do teatru na sztukę, w której występuje jej wnuk Antoni Sztaba. Dumna babcia opublikowała ich wspólne zdjęcie, czym zachwyciła swoich obserwujących. Czy są do siebie podobni?

Katarzyna Grochola pokazała wnuka

Katarzyna Grochola jest jedną z najbardziej znanych polskich pisarek. Autorka powieści chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Na Instagramie obserwują ją prawie 70 tysięcy osób. W najnowszym poście pisarka podzieliła się radosną nowiną.

Co można wyczytać z naszych genów?

Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?
Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Powieściopisarka wybrała się na sztukę, w której gra jej wnuk Antoni Sztaba. Katarzyna Grochola postanowiła uwiecznić tę wyjątkową chwilę i opublikowała wspólną fotografię. - Oj ludzie… fantastyczny spektakl #1989 i mój cudowny wnuk, który tamże też wymiata - napisała pod zdjęciem.

Wnuk Katarzyny Grocholi

Fani Katarzyny Grocholi zachwycili się jej uroczym zdjęciem z wnukiem. Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy. Obserwatorzy pisarki twierdzą, że ich podobieństwo jest wręcz uderzające. - "Wiadomo do kogo podobny", "Czysta babcia", "Ale przystojniak", "Antek wykapana Babunia" - czytamy.

Swoją opinię wyraziły także znane gwiazdy. One też zauważyły wiele wspólnych cech wyglądu u Katarzyny i jej wnuka. - Jaki podobny - napisała Olga Bołądź. - Ma twoje oczy - dodała Anna Korcz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości