Gwiazdy

Katarzyna Glinka odpoczywa w swoim ulubionym miejscu w Polsce: "Tutaj czuję dobre wibracje"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dzien Dobry TVNWojciech Olszanka/East News

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami, jednak słoneczna pogoda wciąż pozwala cieszyć się spacerami na świeżym powietrzu, a nawet nadmorskim wypoczynkiem. Skorzystała z tego Katarzyna Glinka, która postanowiła wybrać się do Trójmiasta. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Gdyni i wyjaśniła, dlaczego lubi wracać do tego miejsca.

Katarzyna Glinka nad polskim morzem

W życiu Katarzyny Glinki ostatnio sporo się dzieje. W zeszłym roku aktorka przywitała na świecie drugie dziecko. Podjęła się też budowy domu, który ma być spełnieniem jej marzenia o szczęśliwej i bezpiecznej przestrzeni dla całej rodziny. W natłoku codziennych obowiązków gwiazda znalazła jednak czas na to, by wybrać się nad polskie morze.

Ze wszystkich miejscowości nad Bałtykiem, aktorka zdecydowała się wybrać trójmiejską Gdynię. Okazuje się, że ten wybór nie był przypadkowy. W swoim poście na Instagramie Katarzyna Glinka wyznała, że to jej ulubione miasto w Polsce. Wyjaśniła też, dlaczego tak bardzo lubi tam przebywać.

Katarzyna Glinka o swoim ulubionym miejscu w Polsce

Aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała na piaszczystej plaży w Trójmieście. Uśmiech na jej twarzy wyraźnie wskazuje, że pobyt w nadmorskim kurorcie pozwala jej się zrelaksować i poczuć spokój.

W obszernym poście gwiazda wyjaśniła, dlaczego chętnie wraca do Gdyni, by spędzać tam każdą wolną chwilę.

Moja ulubiona! Ojciec studiował tutaj w szkole morskiej. Chciał podróżować i myślał, że jako marynarz spełni marzenie. Szybko zmienił zdanie - życie marynarza okazało się nie tym, czego poszukiwał. O Gdyni zawsze mówił z sentymentem... Kiedy tutaj jestem, czuję dobre wibracje. Macie swoje ulubione miejsca w Polsce?

- napisała aktorka pod fotografią. Na odpowiedzi internautów nie trzeba było długo czekać. Wielu z nich wyznało, że również uwielbia polskie morze, inni skłaniali się ku wycieczkom w góry. Nie zabrakło też miłośników opisywanej przez aktorkę Gdyni, którzy przyznali, że to miasto rzeczywiście ma w sobie niezwykły urok.

"Gdynia jest przepiękna, często wracam", "Tutaj się urodziłam, Gdynia jest najlepsza", "U mnie to właśnie Gdynia, kocham klimat tego miejsca" - pisali internauci.

Zobacz także:

Viki Gabor w nowej odsłonie. "Jestem jak każda inna nastolatka"

Ola Kwaśniewska z dużym poślizgiem złożyła życzenia mężowi. Jego komentarz - bezcenny

Córka Kasi Kowalskiej w blond włosach. Coraz bardziej przypomina swoją mamę

Zobacz wideo: Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka

Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka
Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka
Dzień Dobry TVN

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości