Gwiazdy

Córka Kasi Kowalskiej w blond włosach. Coraz bardziej przypomina swoją mamę

Gwiazdy

Autor:
Adam
Babarabsz
x-newsKasia i Ola Kowalskie

Ola Kowalska niedawno zaskoczyła ogromną metamorfozą. Córka popularnej piosenkarki na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, ale zawitała teraz do Polski. Uradowana mama opublikowała z tej okazji zdjęcie, na którym uwagę zwraca uderzające podobieństwo Oli i Kasi.

Kasia i Ola Kowalskie

Ola Kowalska na co dzień mieszka w Londynie, gdzie oddaje się swojej pasji, jaką jest projektowanie ubrań. Aspirująca kreatorka mody ma świetne wyczucie stylu i odważnymi kreacjami często chwali się w mediach społecznościowych. Oczywiście istotnym elementem wizerunku jest fryzura. A ta bywa zmienną.

Przez lata Ola Kowalska nosiła długie i ciemne pasma, ostatnio jednak zdecydowała się na odważną zmianę i nie tylko skróciła włosy, ale również postawiła na radykalną zmianę koloru. Efekt metamorfozy zaprezentowała na Instagramie i natychmiast zdobyła ona uznanie fanów.

Przy okazji odwiedzania przez Olę rodzinnych stron, na Instagramie Kasi Kowalskiej pojawiło się urocze zdjęcie córki, która przytula dwa psy. Choć wokalistka od lat słynie z kruczoczarnej fryzury, to właśnie jasne kosmyki sprawiły, że jej córka wyglądem przypomina swoją sławną mamę. "Jaka mama, taka córcia" - napisał jeden z komentujących.

Problemy zdrowotne Oli Kowalskiej

Tuż po wybuchu pandemii koronawirusa zrobiło się głośno o problemach ze zdrowiem córki gwiazdy. Ola Kowalska trafiła do szpitala, gdzie była intubowana i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Placówkę opuściła po kilku tygodniach. Podczas jej hospitalizacji media donosiły, że pociecha piosenkarki ciężko znosi COVID-19. Po czasie okazało się jednak, że to inny patogen spowodował poważne problemy zdrowotne dziewczyny.

Zobacz wideo: Kasia Kowalska o swoim powrocie na scenę

Kasia Kowalska o swoim powrocie na scenę
Kasia Kowalska o swoim powrocie na scenę
Dzień Dobry Wakacje

Autor:Adam Babarabsz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości