Gwiazdy

Viki Gabor w nowej odsłonie. "Jestem jak każda inna nastolatka"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Viki Gabor właśnie wydała nowy singiel. Utwór "Moonlight" to zapowiedź zmian w jej muzycznej karierze. 14-letnia wokalistka przeszła również metamorfozę. O swoich kolejnych projektach opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zaprezentowała również swoją najnowszą piosenkę.

Viki Gabor o najnowszym singlu
Viki Gabor o najnowszym singlu

Nowy singiel Viki Gabor

Viki Gabor niecały rok temu wydała swój debiutancki album. Od tego czasu życie nastolatki obróciło się o 180 stopni. Płyta pokryła się złotem, teledyski zdobyły setki milionów wyświetleń, kalendarz koncertowy jest wypełniony po brzegi, a na koncie młodziutkiej artystki pojawiły się liczne nagrody i nominacje. Viki jednak się nie zatrzymuje.

- Byłam ciekawa reakcji moich fanów na tę piosenkę, bo jest inna od tego, co miałam wcześniej - wyjaśniła nastoletnia gwiazda. - To bardziej chillowa nuta, trochę R'n'B, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Bardzo fajne reakcje, komentarze dostałam, więc naprawdę się cieszę - dodała.

Klip do nowego singla Viki wyświetlono w ciągu premierowego dnia ponad 70 tys. razy. Choć tytuł piosenki "Moonlight" jest zaczerpnięty z języka angielskiego, to tekst utworu został napisany po polsku. Wokalistka zaznacza, że chciała, aby utwór wyróżniał się wśród jej pozostałych kawałków, ponieważ opowiada o bardzo ważnych dla niej sprawach.

- Piosenka jest o tym, że jestem jak każda inna nastolatka, że mam uczucia i jestem człowiekiem - zaznaczyła. - Są ludzie, którzy o tym nie myślą i chciałam tą piosenką to udowodnić.

Nowy wizerunek Viki Gabor

Idolka młodzieży zrezygnowała z grzywki, która była jej znakiem rozpoznawczym oraz porzuciła kolorowe garnitury. Teraz częściej można ją zobaczyć w dresowych bluzach i włosach gładko zaczesanych w koński ogon. Jej nowy styl to wyraźne nawiązanie do największych gwiazd hip-hopu i R'n'B. Jak przyznaje, marzą jej się duety z największymi nazwiskami.

Na Scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy singiel. Piosenkę napisała razem z Jeremim Sikorskim i Mikołajem Trybulcem. Viki Gabor zdradziła, że utwór jest opowieścią o tym, co czuje kiedy jest poza zasięgiem kamer i telefonów. Nawiązując do ulubionych gwiazd, wokalistka wystąpiła w towarzystwie tancerzy.

Zobacz występ Viki Gabor na scenie Dzień Dobry TVN

Viki Gabor w piosence „Moonlight"
Viki Gabor w piosence „Moonlight"
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Na czym polega fenomen Zbigniewa Zamachowskiego? "Ma w sobie pokorę i ogromny dystans do siebie, sukces tego nie zmienił"

"Puknij się w łeb, babo". Joanna Racewicz cytuje wpisy hejterów i odpowiada na nie

Jak zareagowali fani na wielki powrót zespołu ABBA? "Czekaliśmy na ten moment bardzo długo"

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości