Gwiazdy

Ola Kwaśniewska z dużym poślizgiem złożyła życzenia mężowi. Jego komentarz - bezcenny

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Aleksandra Kwaśniewska, Ola Kwasniewska

Ola Kwaśniewska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio umieściła w nich post z życzeniami dla męża. Szkopuł w tym, że wpis pojawił się z dużym poślizgiem, co w zabawny sposób skomentował Kuba Badach. - Jako biegaczka w sztafecie powinnaś startować jako ostatnia – napisał. 

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób. Gwiazda słynie z dodawania zabawnych opisów do zdjęć, które umieszcza w hasztagach. Z tego powody już jakiś czas temu fani okrzyknęli ją mianem "królowej hasztagów". Nie od dziś wiadomo, że Ola słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie, dlatego jej zabawne opisy nikogo nie zaskakują. Co ciekawe, choć gwiazda chroni swoją prywatność to na jej Instagramie można także znaleźć zdjęcia jej męża, Kuby Badacha, który – nawiasem mówiąc – także chętnie komentuje jej wpisy. 

Ola Kwaśniewska składa życzenia mężowi – "Kuba obiektywnie rozbił już bank"

Ostatnio na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej pojawiło się zdjęcie na którym widać Kubę Badacha oraz bezpańskiego kota. Jak wynika z hasztagów, które dodała, jej mąż obchodził niedawno urodziny, o czym zapomniała napisać w mediach społecznościowych. Dodatkowo, dziennikarka nie pamiętała także o Dniu Psa. Dlatego z "lekkim" poślizgiem postanowiła złożyć życzenia na Instagramie zarówno ukochanemu, jak i zwierzakowi. Z właściwym sobie poczuciem humoru przyznała, że jej mąż "obiektywnie rozbił bank". 

- #jakoże #pominęłomisiętu #zarównoDzieńPsa #jakiDzieńTegoKonkretnegoMęża #niniejszymnadrabiam #zamieszczajączdjęcie #rzeczonegozkotem #iżyczącimpublicznie #wszystkiegoconajlepsze #wszczególnościkotu #bochybabezpański #aKuba #toobiektywnie #rozbiłjużbank #zemną #iLulusią - czytamy w poście.

Pod postem gwiazdy pojawił się komentarz jej męża, który w równie zabawny sposób skomentował "drobny" poślizg z jakim Ola złożyła mu publicznie życzenia. - Jako biegaczka w sztafecie powinnaś startować jako ostatnia. Nadrabiałabyś straty i dobiegała na 1 miejscu. Przyjmuję życzenia dla mnie, dla kotka i dla nas dziemkujemy - napisał muzyk.

Na profilu Oli pojawiło się mnóstwo życzeń dla jej męża, a przy okazji fani nie omieszkali napisać, że uwielbiają poczucie humoru tej pary. "Serdeczności całe mnóstwo. Wielbię Was oboje", "I kot i Kuba mają najlepsiejszą Pańcie na świecie. Olu, jest Pani wspaniałą osobą. Najlepszego do męża!", "Uściski. Uwielbiam Państwa. Piękni, mądrzy i młodzi ", "Kubo, kocie - naaaajleeepszeegoooo. Mają najlepszą Panią na świecie! #echtehasztagiolusiowe", "Pani Olu, z Panią i Lulusią to on trafił co najmniej jak 6 w Totolotku. Pozdrawiam" - pisali internauci.

Zobacz także:

Dzieci w przedszkolach, a rodzice zaczynają porządki pod ich nieobecność. To duży błąd

Teściowa i zięć wspólnie spełniają swoje marzenia. "Mamy wizje, które się kleją"

Stan wyjątkowy – co oznacza w praktyce? "Nie można przyjmować gości. Turyści muszą wyjechać"

Zobacz wideo: Nietypowy rodzinny band

Nietypowy rodzinny band
Nietypowy rodzinny band

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości