Styl życia

Teściowa i zięć wspólnie spełniają swoje marzenia. "Mamy wizje, które się kleją"

Styl życia

Autor:
Izabela
Dorf
Nietypowy rodzinny band
Nietypowy rodzinny band

Zespół Teściowa Śpiewa to duet, który stworzyli teściowa - Beata Łubczonek i jej zięć, Marcin Milanowicz. Pierwszą ich piosenką był "Warszawski słoik", a obecnie na koncie mają płytę zatytułowaną "Pozytywne Myślenie". Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli o swojej współpracy i zaprezentowali jeden z utworów.

Teściowa Śpiewa, czyli Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz

Beata Łubczonek od lat pisała teksty, ale dopiero po 50-tce postanowiła, że będzie także występować na scenie. - Zawsze wydawało mi się, że inni robią to lepiej, ale jak do mnie dotarło, że bezsensowne jest porównywanie się z innymi i trzeba robić to, co człowiekowi w duszy gra, to się po prostu odblokowałam - stwierdziła w Dzień Dobry TVN.

Kiedy więc napisała kolejny tekst, poprosiła swojego zięcia, Marcina Milanowicza, aby stworzył do niego muzykę. Efekt współpracy był tak zadawalający, że postanowili stworzyć duet o nazwie Teściowa Śpiewa. Pierwszymi ich słuchaczami była rodzina, ale wkrótce krąg fanów zaczął się poszerzać.

- Wysłaliśmy utwór na konkurs "Szlagier dla Warszawy", tam niestety nie odnieśliśmy sukcesu, ale potem wrzuciliśmy wideo do sieci i bardzo się spodobało. Na pierwszy koncert zostaliśmy zaproszeni, gdy mieliśmy tylko cztery piosenki - powiedziała.

Duet rozwinął swoją twórczość i nagrał płytę, która dostępna jest na rynku od 2 września. Album nosi tytuł "Pozytywne Myślenie" i zawiera piętnaście utworów. - Musieliśmy dokonać selekcji i już wielu fanów pyta: "A dlaczego nie ma tej piosenki, a dlaczego tamtej?" - powiedziała wokalistka. Wyjaśniła także, że celem płyty jest ukazanie warszawskiego folkloru w połączeniu ze współczesnymi tematami.

Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz - wspópraca

Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz lubią ze sobą pracować. Łączy ich nie tylko poczucie humoru, ale także podobne gusta muzyczne i wizje. - Teściowa jest otwarta i ciepła, skraca dystans na samym początku jak się z nią rozmawia - stwierdził Marcin. Bywa jednak, że oboje dyskutują ze sobą zawzięcie na temat swojej twórczości. - Zięć jest pedantem, a ja jego przeciwieństwem - wyjawiła wokalistka, natomiast Marcin dodał: - Beata bałagani, ale tak bardziej mentalnie. Jak trzeba się zmotywować do pracy, to czasami jest trudno.

Na scenie Dzień Dobry TVN zespół "Teściowa Śpiewa" wykonał utwór "Pozytywne myślenie".

Teściowa Śpiewa warszawski folklor
Teściowa Śpiewa warszawski folklor

Zobacz także:

ABBA powraca z pierwszym od 1981 roku albumem. Jak dziś wyglądają członkowie szwedzkiego zespołu?

Piotr Rubik obchodzi 53. urodziny. Żona odniosła się do różnicy wieku, a fani: "magia liczb"

Edyta Bartosiewicz zwróciła uwagę na ważny problem. Dodała zabawne zdjęcie

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości