Gwiazdy

Piotr Rubik obchodzi 53. urodziny. Żona odniosła się do różnicy wieku, a fani: "magia liczb"

Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie

Piotr Rubik 3 września obchodzi urodziny. W tym dniu żona kompozytora opublikowała w mediach społecznościowych post. Agata nie tylko złożyła najserdeczniejsze życzenia, ale także w zabawny sposób przedstawiła magię cyfr. Fani: "Cudowna z Was para".

Piotr Rubik obchodzi 53. urodziny

Piotr Rubik w tym roku obchodzi 53. urodziny. Wielki dzień już od samego rana postanowiła uczcić żona kompozytora. Agata przygotowała dla swojego ukochanego prezent niespodziankę, a także opublikowała w sieci post z życzeniami. W mediach społecznościowych pokazała romantyczne zdjęcie, a także zdradziła, jaka różnica wieku połączyła ich drogi.

53. a jak się poznaliśmy, było prawie na odwrót. Ty, Kochanie, to samo będziesz mógł napisać o mnie w okolicach swojej stówki, jestem pewna, że tak się stanie, bo co to stówka dla Ciebie! Żyj jak najdłużej i spełniaj swoje (nasze) marzenia. Uwielbiam Cię

– napisała Agata.

W dalszej części żona Piotra nawiązała do daty pierwszego spotkania. Jak się okazuje, Piotra poznała, gdy miała zaledwie 18 lat, a kompozytor 36 lat.

- Poznaliśmy się w 2005 r. Piotr miał wtedy wciąż 36 lat, ja z kolei miałam 18. Kiedy ja będę kończyła 81, Piotr będzie zbliżał się do 100. Brzmi fajnie, co nie? Zwłaszcza że mój rok urodzenia to 86, a Piotra 68 – dodała.

Pod postem Agaty pojawiło się wiele komentarzy. Fani składali życzenia i przekazywali Piotrowi dużo zdrowia, miłości i spełniania marzeń. Jedna z fanek zwróciła także uwagę na magię cyfr, a sam solenizant podziękował żonie za piękne słowa.

- "Dziękuję kochanie️ i ten prezent rano to rzeczywiście, wyszła Ci mega niespodzianka" - napisał Piotr. "Magia cyfr! Magia Miłości" - dodała fanka. Inni odnieśli się także do tego, że Agata nie zapomniała o sobie, pisząc, by Piotr spełniał marzenia nie tylko swoje, ale i jego bliskich przy okazji.

Piotr świętuje urodziny

W dniu urodzin przemyśleniami podzielił się także sam Piotr Rubik. Kompozytor opublikował na swoim instagramowym koncie dwa zdjęcia, obecne i z czasów dzieciństwa. Jak przyznał, od tego czasu niewiele się zmieniło. Wciąż lubi leżeć, a także planować przyszłość.

- Przez te wszystkie lata niewiele się zmieniło. Nadal lubię leżeć i śmiało spoglądać w przyszłość. Jestem wdzięczny za każdy dzień, za wszystko, co mam, a przede wszystkim za ogrom miłości, który otacza mnie każdego dnia dzięki mojej cudownej rodzinie - wyjaśnił.

Zobacz wideo: Piotr Rubik: Dużo osiągnąłem, ale jeszcze dużo przede mną. Staram się każdego dnia uczyć się czegoś nowego

Zobacz także:

Marcin Prokop ruszył na pomoc swoim fankom. "Nawet patrol policji obojętnie przeszedł obok"

Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu. "Przepraszam wszystkich"

Sławomir Mrożek we wspomnieniach żony. "Gdy zmarł, poczułam, że nic więcej mi nie zostało"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości