"Miasto Kobiet" powraca. W 1. odcinku pojawią się m.in. Zofia Zborowska-Wrona i tata Maty

"Miasto kobiet"
Materiały prasowe
Fani "Miasta Kobiet", kultowego programu stacji TVN Style, długo czekali na ten moment. Program powraca w wielkim stylu i w nowej odsłonie. Poznamy historie inspirujących gości, również tych z pierwszych stron gazet. Ciekawe dyskusje poprowadzą wyjątkowe prowadzące: Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

"Miasto Kobiet" - kiedy emisja?

Uwielbiany przez widzów TVN Style program przez blisko 11 lat poruszał wiele ważnych tematów i rozpoczął szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. Nic więc dziwnego, że format po kilkuletniej przerwie powraca! Wreszcie nadszedł czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać. Rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie. Słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane.

Już w niedzielę 5 września o godzinie 12:30 na TVN Style prowadzące - Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz - stworzą miejsce, w którym każda kobieta poczuje się komfortowo.

"Miasto Kobiet" 1. odcinek. Co się wydarzy?

W nowej wersji "Miasta Kobiet" nie mogło zabraknąć Marzeny Rogalskiej, która była pierwszą gospodynią programu. Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki i dowiedzieć się, co je martwi, z czego się cieszą, a czego się obawiają. Dołączą do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście!

Co się wydarzy w premierowym odcinku? Będzie m.in. mowa o kobiecej sile i przyjaźni. Zosia Zborowska-Wrona opowie o wsparciu przyjaciółek na różnych etapach jej życia. Swoimi doświadczeniami podzieli się również mentorka Agnieszka Maciąg.

W dalszej części będzie też mowa o tym, że na skutek pandemii wiele kobiet musiało podjąć ważne, często trudne i przełomowe decyzje w kwestii swojego życia zawodowego. Swoją historię opowie Joanna Marcysiak, która postanowiła się zwolnić, postawić na podróże i zająć się sprzedażą dywanów.

"Miasto Kobiet" odwiedzą też ojcowie: Piotr Kraśko oraz profesor Marcin Matczak. Jak wychowują swoje dzieci? Czy mają jakieś niezawodne patenty? Z rozmowy dowiemy się też, co zrobił tata rapera Maty, kiedy po raz pierwszy usłyszał słynny utwór "Patointeligencja".

To wszystko już 5 września o godz. 12:30 na antenie TVN Style. Zapraszamy do "Miasta Kobiet"!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Marzena Rogalska wraca do TVN Style! Jak zmieni się "Miasto kobiet"?

Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości