Gwiazdy

Kasia Stankiewicz i Skinny w zaskakującej, muzycznej współpracy. Fani: "Mocno sensualny klip"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Takiej odsłony Kasi Stankiewicz jeszcze nie widzieliśmy. Wokalistka i Michał "Skinny" Skórka stworzyli muzyczne cudo z czarno-białym teledyskiem. Klip zachwycił fanów artystki.

Nowy klip Kasi Stankiewicz i Skinny'ego

To pierwszy tak odważny teledysk w wydaniu Kasi Stankiewicz. Piosenka "Their Lies Will Blind You" powstała we współpracy z Michałem "Skinny" Skórką i jest jednym z numerów, które pojawią się na jego nadchodzącej płycie "Lust". W teledysku możemy zobaczyć zupełnie nową odsłonę Kasi, a artystyczny wymiar nagości, który pojawił się w klipie oczarował jej fanów i obserwatorów na Instagramie.

Widzieliście już najnowszy klip @michalskinnyskorka z moim skromnym udziałem? ?

- napisała Kasia.

Reżyser klipu Kasi Stankiewicz o pracy na planie

W rozmowie z Dzień Dobry TVN, reżyser i operator teledysku Marcin Ziółko zdradził, jak wyglądała praca nad jego produkcją:

Pamiętam, że świeciło słońce, a my zamknęliśmy się w czarnej dziurze na cały dzień. Realizacja trwała 12 godzin, może więcej. Chciałem, by Kasia czuła się komfortowo, więc na planie fizycznie były 4 osoby. Mieliśmy przez to więcej pracy, ale czuliśmy się jak dzieci wypuszczone do parku rozrywki, więc czas i wysiłek przestały mieć znaczenie. Ten klip to pewnego rodzaju przesłuchanie. To historia mówiąca o tym, że życie wśród ludzi to w pewien sposób walka o przetrwanie. Zależało mi na tym, żeby Kasia wcieliła się w dwie postaci. Jedną, która jest w pełni świadomą kobietą noszącą na co dzień zbroję oraz drugą, która jest ulepiona z nieswoich doświadczeń. Zwieńczeniem są samoistnie zdejmujące się ubrania i Kasia w subtelnym akcie, mocnym montażu oraz mrocznym świetnie. Ostatnie ujęcia symbolizują powrót do samego siebie i zachęcają do refleksji - czy warto dawać się manipulować otoczeniu? Na planie jednogłośnie stwierdziliśmy, że nie.

Sensualna odsłona Kasi Stankiewicz

Im dojrzalsza, tym pewniejsza siebie. Pod postem z wideo, promującym najnowszy klip Kasi i Skinny'ego pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie mogli wyjść z zachwytu nad ich wspólną produkcją.

Skromny? To jest zbyt gorące żeby cos tutaj napisać! W 1:56 w ujęciu bardzo podobna do Sharon Tate.. swoboda w ruchu i aktorski szał.. utwór cały na full! Historia i detale... boski kadr ??

Mocno sensualny, piękny klip i cudowny utwór ???

Genialnie! Majstersztyk muzyczny i wizualny! Brawo!!! ???

- czytamy.

Kasia Stankiewicz - kariera

Polska artystka alternatywna i autorka tekstów, urodzona 2 czerwca 1977 roku w Działdowie. W latach 1996–2000 wokalistka zespołu Varius Manx, z którym wydała dwa albumy studyjne: "Ego" i "End". W 2000 roku rozpoczęła karierę solową. Pod własnym nazwiskiem stworzyła cztery płyty: "Kasia Stankiewicz", "Extrapop", "Mimikra" i "Lucy and the Loop" W 2015 roku powróciła do działalności z Varius Manx.

YouTube @Monsieur Skinny

Kasia Stankiewicz na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz występ wokalistki:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Barbara Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości