Gwiazdy

Odważna garderoba Kasi Stankiewicz. W jakich sklepach ubiera się piosenkarka?

Gwiazdy

Odważna garderoba Kasi Stankiewicz. W jakich sklepach ubiera się piosenkarka?

Barbara Pasek podpatrzyła, jak wyglądają przygotowania do trasy koncertowej. Kto ubiera Kasię Stankiewicz i co znajduje się w jej garderobie? Odpowiedzi na wszystkie pytania padły w reportażu dziennikarki, który pokazaliśmy w Dzień Dobry TVN.

Trasa koncertowa to ważne wydarzenie w życiu wokalisty. Duże sceny, światła i tłumy fanów wymagają od artysty odpowiedniej kreacji. Jak radzi z tym sobie Kasia Stankiewicz?

Garderoba Kasi Stankiewicz

Po zakończeniu letnich koncertów przyszedł czas na kolejną trasę. Przygotowania do występów trwają w najlepsze. Piosenkarka zdecydowała się na pomoc specjalistów. Jednym z nich jest Robert Czerwik. Projektant specjalnie dla Kasi dobrał i przygotował idealną kreację.

Kasia jest świadomą, wzorową kobietą i co jest najważniejsze, świetnie te rzeczy nosi. Ciuch jest bardzo fajnym dodatkiem do życia, ale ciuch, który nie jest ubierany przez odpowiednią osobę, nic nie znaczy. 

– przyznał projektant.

Ulubione kreacje Kasi Stankiewicz

Kasia często wybiera odważne kreacje, które odsłaniają nogi, czy ramiona. Nic dziwnego, wokalistka jest właścicielką zgrabnej figury, której pozazdrościć może jej niejedna kobieta. Jaką kreację tym razem włoży na siebie piosenkarka? Robert Czerwik przygotował dla gwiazdy długą, czarną i dopasowaną sukienkę, która podkreśla wszystkie atuty wokalistki.

Ona jest dopasowana, ale pokazuje dużo ciała. Mimo że jest bardzo długa, ten cudowny rozporek zaraz uwydatni udo. Ta sukienka ma wszystko, co w tym momencie jest mi potrzebne do życia na scenie. 

- powiedziała Kasia. 

Na wydarzenia poza sceną Kasia wybiera bardziej formalne stylizacje. Po jedną z nich udała się do Serafina. Co według projektanta najlepiej pasuje do piosenkarki?

Na pewno są to spodnie, które są super skrojone i podkreślają Kasi figurę i marynary, typowe dla lat 80. i 90.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
59
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0