Gwiazdy

Kasia Stankiewicz pokazuje zdjęcie sprzed lat: "Trauma z dzieciństwa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz dołączyła do gwiazd, które dzielą się zdjęciami z rodzinnego albumu. Wokalistka Varius Manx opublikowała fotkę, na której widzimy ją jako małą dziewczynkę w zimowej scenerii. Okazuje się, że piosenkarka doskonale pamięta dzień, w którym wykonano to zdjęcie. Jak przyznaje ze śmiechem, jego wspomnienie dało jej siłę na całe życie.

Katarzyna Stankiewicz o "traumie z dzieciństwa"

Piosenkarka wrzuciła do sieci zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia przedstawia małą dziewczynkę ubraną w jasne futerko i czapkę obszyte grubym miśkiem. Artystka przyznaje, że bardzo nie lubiła tego ubrania.

- Pod tym misiem i spodniami kryły się dwie pary nałożonych na siebie, ciasnych, elastycznych rajstop. To mi dało siłę na całe życie, bo teraz gdy ich nie mam, mogę wszystko! ? - czytamy na Instagramie.

- Ktoś ma podobną „traumę z dzieciństwa”? ? - pytała żartem wokalistka.

Kasia Stankiewicz na zdjęciu z dzieciństwa

Wbrew pozorom fotka przywołała ciepłe wspomnienia i pod postem wokalistki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Widać taka była moda na Warmii i Mazurach w tamtych latach. Mam zdjęcia z moją mamą, która jest podobnie ubrana, ja oczywiście na misia ???❄? Stylowa jak zwykle ?? - piszą internauci.

Varius Manx ma 30 lat

Publikacja zdjęcia, jak napisała Kasia Stankiewicz, była tylko pretekstem do tego, aby przypomnieć o jubileuszowej trasie zespołu Varius Max, która z powodu pandemii została przerwana. Choć spotkania z publicznością i koncerty nie są możliwe, to gwiazda zamierza zupełnie inaczej świętować 30-lecie zespołu.

- Ponieważ nie mogę tej rocznicy świętować z Wami na koncertach, i coraz bardziej mi to działa na nerwy, będę ją świętować tu. Spodziewajcie się dawki podsumowań z archiwów, które z uśmiechem czasami kąśliwym, czasami rozbawienia, przeglądam od kilku dni. Od poniedziałku soczyste, w większości nigdzie nie publikowane zdjęcia oraz nie mniej soczyste opisy - zapowiada wokalistka.

Co nam zaprezentuje wokalistka? Przekonamy się niebawem.

Kasia Stankiewicz na scenie DDTVN. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Ewa Farna odsłoniła nogi. Mąż gwiazdy nie mógł powstrzymać się od czułego gestu

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży: "Nowy rozdział". Aktorka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem

Małaszyński, Musiał i Zakościelny o 11. edycji Kalendarza Dżentelmeni: "To jest nasz obowiązek"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości