Varius Manx

  Varius Manx

  "Muszę to z siebie wyrzucić, bo inaczej tego nie zamknę".

  Mało kto zwrócił uwagę na to, jakie gesty Anna Józefina Lubieniecka wykonywała w studiu Dzień Dobry TVN, gdy była naszym gościem kilka lat temu. Dziś artystka wyjaśnia, czym to było spowodowane i dlatego takie ruchy jej pomagają.

  Kasia Stankiewicz w tym roku świętuje 30-lecie zespołu Varius Manx. Z tej okazji piosenkarka co jakiś czas publikuje w sieci archiwalne zdjęcie. Niedawno pochwaliła się fotografią, na której jest łudząco podobna do jednej z polskich wokalistek rockowych.

  Kasia Stankiewicz w tym roku świętuje 30-lecie zespołu Varius Manx. Z okazji okrągłej rocznicy artystka opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia. Wokalistka przywołała wspomnienia z koncertów, a także opowiedziała o wpadce podczas śpiewania z playbacku.

  Kasia Stankiewicz to bardzo ważna część historii zespołu Varius Manx. Pewnego dnia 18-letnia dziewczyna z Działdowa znalazła się w Sali Kongresowej, gdzie wystąpiła przed wielką publicznością. Jej kariera nabrała tempa, a piosenki zespołu śpiewa cała Polska. Z okazji 30-lecia grupy muzycznej wokalistka spotkała się z Basią Basek i podzieliła się swoimi wspomnieniami.

  Anna Józefina Lubieniecka to wokalistka i kompozytorka, szerszej publiczności znana jako była solistka zespołu Varius Manx. Po odejściu z zespołu wyjechała za granicę. Teraz stawia na karierę solową i wraca z nowym utworem pt. "Wilcze serce".

  Kasia Stankiewicz i Varius Manx, podobnie jak wszyscy artyści, ze względu na pandemię nie mogą koncertować. Piosenkarka nie chce jednak tracić kontaktu z fanami, dlatego zdecydowała się świętować 30-lecie zespołu w inny sposób. Wokalistka opublikowała w sieci zdjęcie koszulki z dawnym składem grupy. Ma ją od czasu, kiedy jako nastolatka była na rodzinnych wakacjach w Sopocie. Ta historia jest naprawdę niesamowita.

  Kasia Stankiewicz dołączyła do gwiazd, które dzielą się zdjęciami z rodzinnego albumu. Wokalistka Varius Manx opublikowała fotkę, na której widzimy ją jako małą dziewczynkę w zimowej scenerii. Okazuje się, że piosenkarka doskonale pamięta dzień, w którym wykonano to zdjęcie. Jak przyznaje ze śmiechem, jego wspomnienie dało jej siłę na całe życie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Stankiewicz i zespół Varius Manx. Posłuchajcie ich utworu "Przed epoką wstydu”.

  W Dzień Dobry TVN Varius Manx i Kasia Stankiewicz z utworem "Kot bez ogona" czyli drugi singiel promujący ich wspólna płytę!

  Po 21 latach znowu razem! Na scenie Dzień Dobry TVN, z utworem "Mgła nad Warszawą" - Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Posłuchajcie.

  Katarzyna Stankiewicz ponownie występuje z zespołem Varius Manx. Co ostatnio przygotowali dla swoich fanów? Zapytał o to prowadzący Projekt Plaża Olivier Janiak. Dowiedział się również, w jaki sposób Kasia wypoczywa.

  Varius Manx & Kasia Stankiewicz w utworze "Piątek". Z okazji 25-lecia istnienia zespołu Katarzyna Stankiewicz i Varius Manx ruszyli we wspólną trasę: "Okazało się, że na nasze koncerty przychodziły tłumy ludzi, którzy od początku do końca śpiewali przeboje Varius Manx. To było wzruszające. Cały 2016 rok przeznaczyliśmy na świętowanie 25-lecia Varius Manx, ale wszystko wskazuje na to, że to świętowanie sie przedłuży." Czy planują wspólna płytę?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: milion sprzedanych płyt i przeboje, które po 15 latach wciąż śpiewa cała Polska. Na 25-lecie zespołu Kasia Stankiewicz i Varius Manx znów razem! W programie także: Borys Szyc... zamiast na towarzyskich salonach spotykamy go na siłowni. Jakie inne jeszcze wyzwania przed nim? A na koniec: towarzyszmy w akcji, która co roku zimą rozgrzewa nasze serca, czyli Jurek Owsiak i kulisy tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszają Was Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Bądźcie z Dzień Dobry TVN w najbliższą niedzielę, a zobaczycie spotkanie Kasi Stankiewicz ze "starymi znajomymi", czyli zespołem Varius Manx, w którym kiedyś debiutowała. Czy Kasia wie o czym jest piosenka "Orła cień"? O co poprosiłby Robert Janson Kasię Stankiewicz, gdyby mógł cofnąć czas?

  Już wkrótce premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego zatytułowanego "Kalejdoskop". Na płycie będzie można usłyszeć m.in. przeboje Dżemu, Varius Manx, Hey, Kayah, Myslovitz i Roberta Gawlińskiego. Artyście towarzyszy orkiestra Metropole Orkest. Czy nie boi się porównań nowych aranżacji z oryginałami? Andrzeja Piasecznego gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jaką niespodziankę przygotowali dla artysty jego fani?

  "Cudowne Dni" – to wakacyjny hit Varius Manx. Na scenie Dzień Dobry TVN Varius Manx z nową wokalistką Edytą Kuczyńską. Jak Wam się podoba?

  Posłuchajcie nowej piosenki kultowego zespołu Varius Manx - "Wierzę w miłość". To ich propozyzja na Walentynki. Jak Wam się podoba?

  Na naszej scenie wystąpił zespół Varius Manx z nową wokalistką Edytą Kuczyńską. Podoba się Wam?