zespół Varius Manx

  "Muszę to z siebie wyrzucić, bo inaczej tego nie zamknę".

  Zespół Varius Manx wydał oświadczenie i zapowiada podjęcie kroków prawnych w sprawie zarzutów o molestowanie.

  Anna Józefina Lubieniecka to wokalistka i kompozytorka, szerszej publiczności znana jako była solistka zespołu Varius Manx. Po odejściu z zespołu wyjechała za granicę. Teraz stawia na karierę solową i wraca z nowym utworem pt. "Wilcze serce".

  Kasia Stankiewicz dołączyła do gwiazd, które dzielą się zdjęciami z rodzinnego albumu. Wokalistka Varius Manx opublikowała fotkę, na której widzimy ją jako małą dziewczynkę w zimowej scenerii. Okazuje się, że piosenkarka doskonale pamięta dzień, w którym wykonano to zdjęcie. Jak przyznaje ze śmiechem, jego wspomnienie dało jej siłę na całe życie.

  Z okazji jubileuszu, zespół przygotował wyjątkową trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Co więcej, na scenie znów zobaczymy Kasię Stankiewicz! Czy będzie to tylko jednorazowy epizod, czy jest szansa na dłuższą współpracę? Czy to prawda, że przez te wszystkie lata Robert Janson, lider i założyciel Varius Manx nie kontaktował się z wokalistką? Dlaczego? Zapytaliśmy ich o to w studiu Dzień Dobry TVN.

  Posłuchajcie nowej piosenki kultowego zespołu Varius Manx - "Wierzę w miłość". To ich propozyzja na Walentynki. Jak Wam się podoba?